Aptekarz na szkoleniu

Posiadanie własnej apteki to nie tylko dochodowe przedsięwzięcie, ale także spore wyzwanie. Farmaceuta jest traktowany w naszym kraju niemal na równi z lekarzem. Często pacjenci przy aptecznym okienku zadają pytania, które powinni postawić w gabinecie lekarskim.

Gamma - Aptekarz na szkoleniu

 

Aptekarz na szkoleniu


Posiadanie własnej apteki to nie tylko dochodowe przedsięwzięcie, ale także spore wyzwanie. Farmaceuta jest traktowany w naszym kraju niemal na równi z lekarzem. Często pacjenci przy aptecznym okienku zadają pytania, które powinni postawić w gabinecie lekarskim.

Dlatego też bardzo ważne jest by farmaceuta posiadał zdolność asertywności, a także odpowiednie przeszkolenie merytoryczne.

Apteka to nie tylko leki.

Dawno już minęły czasy, kiedy w aptekach można było kupić tylko te leki, które aptekarz przygotowywał na zapleczy według szczegółowych recept. Obecnie większość specyfików jest już dawno gotowa i dostępna na półkach. Trzeba mieć jednak na uwadze, że leki z koniecznością ich przygotowania wciąż są w obiegu.

Dlatego też szkolenia farmaceutyczne to niezbędny element procesu zawodowego każdego aptekarza. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że apteka to nie sklep, gdzie każdy bierze co chce i według własnego uznania. Konieczne jest odpowiednie przygotowanie pracownika apteki.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Nasze szkolenia dla firm farmaceutycznych charakteryzują się doborem zróżnicowanych metod dydaktycznych w celu jak najlepszego przyswojenia wiedzy przez uczestników. Treści merytoryczne jak i metodyka szkoleń są każdorazowo dostosowywane do omawianych zagadnień i problemów.

Dla branży farmaceutycznej stworzyliśmy ofertę nowoczesnych specjalistycznych szkoleń, opartych na aktualnych wymaganiach Prawa Farmaceutycznego oraz wymaganiach dobrych praktyk.

Sprawdź nasze:

Zarówno w zakresie czysto teoretycznym, czyli prawidłowego odczytywania nazw leków i ich dawkowania. Co więcej konieczna jest także znajomość pisma lekarskiego, które swoim brakiem czytelności zdążyło już przejść do legendy.

Trzeba także pamiętać o tym, że aptekarz może odpowiedzieć na potrzeby osoby nie posiadającej recepty.

Wówczas znajomość specyfikacji danego leku jest konieczna do jego prawidłowego wskazania na drobne dolegliwości. Nie mniej jednak każdy aptekarz musi pamiętać o tym, że nie jest ona lekarzem i w taką rolę nie może wchodzić. Przekroczenie swoich kompetencji w tym zakresie może być bowiem tragiczne w skutkach.

Szkolenia.

Aptekarze, farmaceuci powinni szkolić się nieustannie. Trzeba jednak brać pod uwagę także fakt, że niektóre ze szkoleń mogą być ukierunkowane na szczególny lek. Nie jest bowiem tajemnicą, że wielkie firmy farmaceutyczne starają się, by to właśnie ich lek został jak najczęściej wskazywany przez farmaceutów w jak największej ilości aptek.

Co za tym idzie konieczne jest umiejętne wybieranie nie tylko samych szkoleń, ale także treści na tychże szkoleniach prezentowanych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.