Bezpłatne szkolenia z prawa zamówień publicznych

Obecnie na rynku, poza bardzo licznymi szkoleniami płatnymi, oferowane są również darmowe szkolenia z zakresu Prawa zamówień publicznych. Mogą one stanowić atrakcyjną ofertę w szczególności dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zamówieniami publicznymi i nie mają środków finansowych, które pozwalałyby im uczestniczyć w kosztownych, płatnych przedsięwzięciach oraz dla instytucji publicznych o ograniczonym budżecie. Bezpłatne szkolenia realizowane są przede wszystkim przez sektor pozarządowy – fundacje i stowarzyszenia.

zdjęcie - Bezpłatne szkolenia z prawa zamówień publicznych
 
Obecnie na rynku, poza bardzo licznymi szkoleniami płatnymi, oferowane są również darmowe szkolenia z zakresu Prawa zamówień publicznych. Mogą one stanowić atrakcyjną ofertę w szczególności dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zamówieniami publicznymi i nie mają środków finansowych, które pozwalałyby im uczestniczyć w kosztownych, płatnych przedsięwzięciach oraz dla instytucji publicznych o ograniczonym budżecie.

Bezpłatne szkolenia realizowane są przede wszystkim przez sektor pozarządowy – fundacje i stowarzyszenia.

W bezpłatnym szkoleniu mogą wziąć udział grupy maksymalnie 18-osobowe. Cały szkolenie realizowane jest przez 14 godzin roboczych w ciągu dwóch dni. Wszyscy uczestnicy darmowych szkoleń mają zapewniony certyfikat, materiały szkoleniowe, notes, długopis, poczęstunek podczas przerw, obiad oraz nocleg.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Bezpłatne szkolenia zamówienia publiczne kierowane są w szczególności do wszystkich tych pracowników instytucji publicznych, którzy są zaangażowani we wdrażanie Funduszy Europejskiej w perspektywie finansowej dla lat 2014-2020, jak również dla pracowników zaangażowanych w realizację różnego rodzaju zadań wynikających z pełnienia funkcji operatora programu w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021, jak również Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021, wykonujący jednocześnie w zakresie swoich obowiązków służbowych czynności związane z zamówieniami publicznymi.

Szkolenie będzie szczególnie przydatne dla wszystkich tych osób, które dopiero rozpoczynają pracę w dziedzinie Prawa zamówień publicznych i chcą poszerzyć oraz uporządkować swą wiedzę w zakresie rozwiązań prawnych na gruncie ustaw i rozporządzeń oraz orzecznictwa sądowego.

Podczas szkolenia wszyscy uczestnicy nauczą się szacowania wartości zamówienia publicznego, tworzenia specyfikacji istotnych warunków zamówienia publicznego oraz ustalania kryteriów właściwej oceny ofert wykonania zamówienia publicznego w postępowaniu na udzielenie zamówienia publicznego.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.