Ciekawe szkolenia z rekrutacji i ich tematyka

Zatrudnianie innych osób do pracy w danej firmie wymaga wiele umiejętności. Niezbędna jest wiedza odnośnie procesów rekrutacyjnych jak również często doświadczenie, aby móc wybrać najlepszego kandydata. Dzisiaj bardzo często zatrudnianiem pracowników zajmują się profesjonalne firmy, które na podstawie informacji pozyskanych od klienta starają się wyszukać odpowiednią osobę. 

   
  Zatrudnianie innych osób do pracy w danej firmie wymaga wiele umiejętności. Niezbędna jest wiedza odnośnie procesów rekrutacyjnych jak również często doświadczenie, aby móc wybrać najlepszego kandydata. Dzisiaj bardzo często zatrudnianiem pracowników zajmują się profesjonalne firmy, które na podstawie informacji pozyskanych od klienta starają się wyszukać odpowiednią osobę.

  Klienci, czyli firmy poszukujące pracowników oszczędzają w ten sposób wiele czasu, który trzeba przeznaczyć na rozmowy z kandydatami, a ponadto mają niemalże stuprocentową pewność, że wybrana osoba będzie spełniała wszystkie stawiane przed nią wymagania.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW

  Ludzie są głównym składnikiem każdej organizacji. Dlatego też pozyskiwanie i zatrudnianie właściwych osób oraz zachęcanie ich do efektywnej pracy jest kluczem do sukcesu każdego zakładu pracy. Poznaj szkolenie skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników.

  Poznaj nasze szkolenia:

  Szkolenia z rekrutacji, których z każdym rokiem na rynku przybywa kierowane są do wszystkich zainteresowanych tematem, jednak znaczną większość uczestników stanowią właśnie pracownicy firm rekrutacyjnych. Uczą się na nich odpowiedniego prowadzenia procesu rekrutacji jak również selekcji kandydatów, co jest korzystne nie tylko dla nich, ale także dla firmy w której pracują. Odpowiednia wiedza pozwala na wybranie właściwych osób w znacznie krótszym czasie, tym samym przynosząc firmie nie tylko nowe zlecenia na poszukiwanie pracowników ale także odpowiednie przychody.
   
  Szkolenia z rekrutacji obejmują niezwykle wiele zagadnień, składających się na prowadzenie odpowiedniego procesu. Ważne jest poznanie stanowiska, na jakie poszukuje się pracownika wraz z jego specyfiką czy na przykład szczególnymi wymaganiami. Kursanci dowiadują się także, jak wykorzystywać odpowiednio opracowane na potrzeby rekrutacji algorytmy, które pomagają w wyszukaniu najlepszych kandydatów na konkretne stanowisko.

  Ponieważ istotną kwestią, gdy mowa o szukaniu pracowników są również ich kompetencje, kursanci uczą się wykorzystywania odpowiednich narzędzi do ich sprawdzenia, aby mieć pewność że kandydaci mają odpowiednie kwalifikacje, podparte nie tylko zaświadczeniami ale także wiedzą własną czy też doświadczeniem.

  W czasie szkolenia duży nacisk kładzie się na poznanie każdego etapu z wyjaśnieniami, dlaczego jego prowadzenie jest istotne, a nie tylko tego, w jaki sposób je właściwie poprowadzić.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy do zapoznania się z klasykami szkoleń otwartych dla HR online, stacjonarnych.

  Zobacz nasze szkolenia HR.

  Zobacz też: szkolenia interpersonalne

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.