Czy warto szkolić się z obsługi programu excel?

Excel jest niewątpliwie jednym z popularniejszych programów o charakterze biurowym. Tym samym trudno się dziwić, że posiada on szereg różnych możliwości, jakie mogą się nam przydać w pracy zawodowej oraz życiu codziennym.

Gamma - Czy warto szkolić się z obsługi programu excel?


Czy warto szkolić się z obsługi programu excel?

Excel jest niewątpliwie jednym z popularniejszych programów o charakterze biurowym. Tym samym trudno się dziwić, że posiada on szereg różnych możliwości, jakie mogą się nam przydać w pracy zawodowej oraz życiu codziennym.

Wciąż jednak sporo osób miewa problemy z opanowaniem tego programu. Takie niedopatrzenie ma niemały wpływ na możliwość popełnienia większej ilości błędów oraz znacząco spowalnia wykonywanie poszczególnych zadań. Jak zatem zaradzić takim problemom? To proste konieczne są szkolenia excel.

Możliwość podniesienia kwalifikacji w krótkim czasie

Nie mając umiejętności z obsługi Excela, obniżamy wydajność pracy całego zespołu. Do tego z racji faktu, że excel w HR jest bardzo ważny podobnie jaki i w wielu innych zawodach to nasze szanse na rozwój kariery maleją.

Chcąc więc podnieść swoją wartość na rynku pracy, należy nauczyć się w krótkim czasie obsługi arkusza kalkulacyjnego. Jest to możliwe nawet w krótkim czasie, gdyż dzisiejsze szkolenia excel są napakowane wiedzą i nie trwają jakoś długo. Można nie tylko zapisać się na własną rękę na taki kurs, ale też poprosić szefa, aby on w ramach rozwoju naszego stanowiska pracy zagwarantował nam możliwość rozwoju.

Excel – nasz przyjaciel również po godzinach

Element składowy wielu pakietów biurowych, czyli Excel to świetne narzędzie nie tylko w pracy. Z jego pomocą bowiem możemy usprawnić swoje codzienne życie.

Warto wiedzieć, że program ten świetnie sprawdza się podczas tworzenia domowego budżetu. Zresztą możemy planować nie tylko nasze bieżące wydatki, ale też ewentualne inwestycje. Da się również z pomocą tego programu określić wysokość naszej emerytury czy też ustalić inne formy oszczędności.

Jak zatem widać na tych kilku przykładach szkolenia excel to doskonały wybór. Pomoże on bowiem popchnąć naszą karierę zawodową lub też usprawnić bieżące zadania, które wymagały dotychczas więcej czasu. Nie warto zatem zastanawiać się ani chwili dłużej, kiedy mamy okazję skorzystać z możliwości nauki programu Excel.

To narzędzie chwalą sobie księgowe, kadrowe, działy HR, handlowcy oraz zwykli ludzie. Wszyscy oni cenią swój czas i zdolność do optymalizacji procesów, co z arkuszem kalkulacyjnym wkracza na wyższy poziom.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.