Dlaczego warto szkolić się z Excela

Microsoft Office Excel jest arkuszem kalkulacyjnym wykorzystywanym w pracach biurowych w praktycznie wszystkich firmach zarówno małych, średnich jak i dużych.

4 lipca 2017
zdjęcie - Dlaczego warto szkolić się z Excela

Excel - funkcje tekstowe


Bardzo wielu pracodawców przepytuje potencjalnych kandydatów na dane stanowisko wymagające co najmniej podstawowej znajomości tego programu o wykorzystanie w praktyce tych najbardziej popularnych i przydatnych funkcji.

Z Excelem można robić niemal wszystko - wprowadzać dane statystyczne, tworzyć wykresy, prowadzić część obliczeń związanych z księgowością, zestawiać raporty, tworzyć biznesowe analizy, tworzyć list pracowników, wyliczać nagrodzenia, tworzyć tabele matematyczne i finansowe itp.

Praca biurowa to nie jedyne miejsce gdzie przydaje się minimalna nawet znajomość tego arkusza kalkulacyjnego, bowiem może on pomagać w prowadzeniu obliczeń związanych z domowym budżetem, dzięki czemu łatwiej będzie nam zaplanować nasze wydatki tak by gotówka nie skończyła nam się na długo przed kolejną wypłatą.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Praktyczne szkolenia komputerowe usprawniające pracę w programach takich jak: excel, word

Zobacz:Niektórzy korzystają z Excela dla porównania zysków jakie osiągnąć mogą z korzystania z lokat w poszczególnych bankach po to, by wybrać możliwie jak najkorzystniejszą dla ich przyszłego budżetu. Jeśli mamy nieco wolnej gotówki warto udać się na szkolenie z Excela. W zależności od stopnia zdobytej dotychczas wiedzy możemy udać się kurs podstawowy, średniozaawansowany czy też zaawansowany.

Po pomyślnym zakończeniu takiego kursu ( czyli pozytywnym wyniku przeprowadzonego egzaminu) otrzymamy wartościowy certyfikat potwierdzający zdobyte przez nas umiejętności ( którymi pochwalić się będziemy mogli w razie potrzeby przed potencjalnym pracodawcą).


Szkolenia Eksperckie. Zobacz nasze szkolenia:
Wybierz najlepszych ekspertów z dziedziny prawa, IT, nieruchomości. Zapraszamy
Szkolenia prowadzone są dość często w każdym większym mieście na terenie naszego kraju, dlatego bez najmniejszych problemów znajdziemy taki, na który nie trzeba będzie długo dojeżdżać.

Wybierając szkołę czy inne miejsce do obycia nauki obsługi arkusza kalkulacyjnego warto kierować się nie liczbą zajęć teoretycznych a liczbą godzin na zajęcia praktyczne, bowiem one najlepiej zobrazują nam poprawne wykorzystanie wielu funkcji jakie kryje w sobie Microsoft Office Excel.

Najefektywniejsza nauka to ta w niewielkich grupach, gdzie prowadzący będzie w stanie więcej czasu poświęcić na szczegółowe wyjaśnienie wszystkich problematycznych zagadnień każdej osobie w razie zaistniałych niejasności.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.