HACCP szkolenie

Bezpieczeństwo to sytuacja, w której czujemy się pewnie i nie obawiamy się żadnej szkody mogącej wpłynąć nasze na zdrowie. Zapewnienie bezpieczeństwa dla klientów jest kluczową sprawa każdego przedsiębiorstwa, które to zajmuje się branżą związaną np. z aspektem żywności, czy tez produkcją leków lub wyrobów medycznych.

zdjęcie - (the_title())

 

HACCP szkolenie

Bezpieczeństwo to sytuacja, w której czujemy się pewnie i nie obawiamy się żadnej szkody mogącej wpłynąć nasze na zdrowie. Zapewnienie bezpieczeństwa dla klientów jest kluczową sprawa każdego przedsiębiorstwa, które to zajmuje się branżą związaną np. z aspektem żywności, czy tez produkcją leków lub wyrobów medycznych.

Ich działania mogą w znacznym stopniu wpłynąć na zdrowie konsumentów dlatego tak ważne jest wprowadzenie właściwego systemu kontroli bezpieczeństwa. W Polsce obowiązkowym jest by firmy z tych branż wprowadziły w swojej działalności System Analizy zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontrolnych, który ma za zadanie ochronę nas, jak i klientów przed niebezpiecznymi produktami.

Sam system HACCP, bo taki jest jego skrót można wprowadzić bez najmniejszych problemów, jednakże jeśli nie dokonuje tego profesjonalista istnieje spore ryzyko, że będzie on niezbyt dokładny, co nie tylko narazi nas na zbędne koszty, ale co gorsza nie sprawdzi się w swoim działaniu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje szkolenia farmaceutyczne, szkolenia kosmetyczne, szkolenia mikrobiologiczne dla Właścicieli i Pracowników Aptek, Sieci Aptecznych oraz Hurtowni Farmaceutycznych we wszystkich obszarach działalności.

Nasi eksperci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, opartym na bogatym przygotowaniu merytorycznym - by w pełni wspierać rozwój Pracowników Aptek, co przekłada się na możliwy do zmierzenia zwrot z inwestycji szkoleniowej.

Sprawdź nasze szkolenia:

Oczywiście nie trzeba od razu wynajmować profesjonalisty, gdyż można udać się na specjalistyczne szkolenia z tego zakresu, które to kończą się egzaminem kwalifikacyjnym przyznającym nam uprawnienia do prowadzenia takich działań.

Sam system HACCP opiera się na zidentyfikowaniu potencjalnych zagrożeń, opisaniu ich, oraz znalezieniu sposobu na ich odparcie, czyli zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa.

Wspomniane zagrożenia mogą przyjmować formę zarówno zagrożeń chemicznych, jak i fizycznych, czy tez biologicznych.

Zobacz inne nasze artykuły ze strefy wiedzy:

Same szkolenia HACCP w pierwszej kolejności zapoznają nas z jego historią, oraz główną ideo tego systemu. Ponadto dowiemy się jakie są wymagania prawne, oraz poznamy praktyczny sposób na jego wprowadzenie, oraz analizę zagrożeń.

Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorstwa, gdyż pomijając aspekt obowiązku, to w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo naszych konsumentów.

Dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie dobranie sposobu jego wprowadzenia w naszej firmie dzięki czemu możemy czuć się chronieni przed różnymi prawnymi aspektami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.