Jak nie dać się oszukać na szkoleniu?

Dzisiaj wszyscy dookoła oferują nam przeróżne szkolenia. Zazwyczaj chętnie z nich korzystamy, ponieważ zawsze jest to kolejna okazja do polepszenia swoich kwalifikacji i tym samym do zdobycia lepszej pracy. Niestety czasem okazuje się, że szkolenia to tylko strata pieniędzy i energii, ponieważ zorganizowały je całkowicie niekompetentne osoby, które szukały po prostu okazji dla łatwego zarobku.

   
  Dzisiaj wszyscy dookoła oferują nam przeróżne szkolenia. Zazwyczaj chętnie z nich korzystamy, ponieważ zawsze jest to kolejna okazja do polepszenia swoich kwalifikacji i tym samym do zdobycia lepszej pracy. Niestety czasem okazuje się, że szkolenia to tylko strata pieniędzy i energii, ponieważ zorganizowały je całkowicie niekompetentne osoby, które szukały po prostu okazji dla łatwego zarobku.

  Szkolenia gospodarka nieruchomościami

  Szczególną popularnością cieszą się ostatnio szkolenia z zakresu gospodarki nieruchomościami. Skąd się bierze tak spory popyt? Otóż coraz mniej dobrych ofert pracy mamy na rynku, zaś w sektorze zarządzania nieruchomością zawsze znają się intratne posady. Dodatkowo nie trzeba mieć obecnie nawet skończonych studiów, aby zająć się nieruchomościami. Jak zatem widać - taka opcja jest naprawdę bardzo kusząca.

  Dobre szkolenie z gospodarki nieruchomościami

  Jednak efekty w postaci lepszej pracy będziemy mieć tylko jeśli pójdziemy na naprawdę dobre szkolenie. Jednak - jak je rozpoznać? Przecież zazwyczaj mamy do czynienia tylko z ulotką, ogłoszeniem czy stroną. To w zasadzie jasne, że kierując się tylko słowami za dużo nie powiemy o tym, czy dane szkolenie jest naprawdę sensowne. Warto jednak podkreślić, że istnieją pewne znaki, które wskazują na to, że lepiej zainwestować w coś innego...

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  1) podejrzana cena
  Co to oznacza? Otóż warto mniej więcej zainteresować się tym, jak kształtują się ceny takich podobnych szkoleń i wówczas spojrzeć, czy tam, gdzie chcemy iść ta cena nie jest dużo niższa albo wyższa.

  2) brak informacji o certyfikacie/uprawnieniach
  Pamiętajmy, że jeśli mamy iść na szkolenie gospodarka nieruchomościami to tylko na takie, które nam przyniesie określone uprawnienia. W innym przypadku to niestety tylko zupełna strata czasu i pieniędzy.

  3) brak informacji o prowadzącym
  Sanujmy swoje pieniądze i nie wydawajmy ich na szkolenie gospodarka nieruchomościami, o którego prowadzącym nic nie wiemy. Warto naprawdę, abyśmy wcześniej się z tą osobą spotkali, wypytali, jaki ma kompetencje itd...

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.