Lek na szkoleniu

O tym, że firmy farmaceutyczne nie mają dobrej opinii wiemy doskonale wszyscy. Wystarczy nieco poczytać, by dowiedzieć się jak to złe korporacje decydują o naszym zdrowiu i życiu. Warto jednak pamiętać, że każda z tych firm posiada w swoim zakresie badania, produkty, które mogą być decydujące dla przyszłości całej ludzkości.

Gamma - Lek na szkoleniu

 

Lek na szkoleniu


O tym, że firmy farmaceutyczne nie mają dobrej opinii wiemy doskonale wszyscy. Wystarczy nieco poczytać, by dowiedzieć się jak to złe korporacje decydują o naszym zdrowiu i życiu.

Warto jednak pamiętać, że każda z tych firm posiada w swoim zakresie badania, produkty, które mogą być decydujące dla przyszłości całej ludzkości.

Wszystko jednak zaczyna się od przedstawicieli farmaceutycznych, którzy są w stanie skutecznie zaprezentować dany produkt.

Medycyna, handel, pacjent.

Firmy farmaceutyczne są przede wszystkim instytucjami, które w swoim założeniu mają osiąganie zysków. Co za tym idzie trzeba mieć na uwadze, że ich produkty czyli leki, muszą być skutecznie sprzedawane. Takie są realia i niestety niczego w tym zakresie nie jesteśmy w stanie zmienić.

Wolny rynek bywa i najczęściej jest okrutny, jednak tylko ona zagwarantuje dostęp środków niezbędnych do badań na nowymi rozwiązaniami dla naszego zdrowia.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Dla Naszych obecnych jak i Nowych Klientów, stworzyliśmy ofertę nowoczesnych specjalistycznych szkoleń farmaceutycznych zbudowanych na metodach i technikach doskonalenia zawodowego, nieustannie poszerzanego o wiedzę, potrzeby i doświadczenie, rosnącego grona zadowolonych uczestników.

Szkolenia HACCP, szkolenia mikrobiologiczne, dobra praktyka laboratoryjna to tylko niewielka częśc oferowwanych przez na szkoleń farmaceutycznych.

Poznaj nasze szkolenia:

Między bajki rodem z Archiwum X można przy tym włożyć historie o intencjonalnym kierowaniu rozwojem mikrobów tak, by te roznosiły coraz to nowe choroby, na które trzeba tworzyć nowe leki.

Nie jest żadną tajemnicą, że wirusy i bakterie stają się coraz bardziej odporne na kolejne generacje leków.

Pojawiają się już bakterie, które są odporne na antybiotyki. Może to rodzić ogromne problemy w przyszłości. Tym samym firmy farmaceutyczne muszą wydawać większe środki na badania w celu innowacyjnych rozwiązań medycznych.

Nowości, lekarze, pacjent.

Nowe leki, które wchodzą na rynek muszą być skutecznie rozprowadzane pośród pacjentów. Dlatego też szkolenia firmy farmaceutyczne wykorzystują do tego, by zarówno przekonać lekarzy do swojego produktu, jak i nieco wynagrodzić im polecania danego środka.

Można oczywiście mówić tutaj o pewnej formie przekupstwa, jednak trzeba zauważyć, że trudno znaleźć środki, które byłyby skuteczniejsze.

Połączenie szkolenia merytorycznego z ewentualnymi aspektami rekreacyjnymi jest tutaj najlepszą drogą do przekonania lekarzy na rzecz nowego, skutecznego leku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.