Najlepsze przetargi publiczne – zyskaj pracowników na najwyższym poziomie

Przetargi publiczne wymagają szczegółowego planowania, by wszystkie najważniejsze elementy zostały zachowane i zrealizowane – w ten sposób wszystko będzie wykonane w sposób profesjonalny i bezproblemowy, a dokładnie tego wymagają od nas klienci, wspólnicy i inwestorzy!

   
  Przetargi publiczne wymagają szczegółowego planowania, by wszystkie najważniejsze elementy zostały zachowane i zrealizowane – w ten sposób wszystko będzie wykonane w sposób profesjonalny i bezproblemowy, a dokładnie tego wymagają od nas klienci, wspólnicy i inwestorzy!

  Jeśli chcesz by twoja firma z roku na rok, stawała na coraz wyższym piętrze w hierarchii branżowej, musisz stale iść do przodu, rozwijając swoją wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności swoich pracowników. Właśnie dlatego warto oferować im systematyczne szkolenia, które będą dotyczyć przetargów i zamówień publicznych, planowania, realizacji i przepisów, które regulują ten proces.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Praktyczne warsztaty  poruszające najważniejsze, problematyczne tematy dotyczące przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zapraszamy na szkolenie!

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Dla kogo szkolenia na temat przetargów publicznych?

  To nie pracownicy sektora finansowego firmy, będą odpowiadać za nieścisłości i popełnione błędy w czasie przetargów, tylko przedsiębiorca i firma, więc należy zadbać o to, by wykluczyć wszystkie możliwości popełnienia takich błędów – w czasie szkolenia, uczestnicy dowiedzą się, jakich zasad powinni przestrzegać, jak organizować dokumentacje, by była ona czytelna i poukładana w odpowiedni sposób, jakie elementy powinny znajdować się w czasie organizacji i przede wszystkim jak wygląda obsługa zamówień publicznych w praktyce.

  Prawo zmienia się z każdym rokiem, więc nic dziwnego, że nawet zaawansowani pracownicy z doświadczeniem, mogą popełniać błędy, jeśli nie będą uzupełniać niezbędnej wiedzy systematycznie – szkolenia zajmujące się problematyką przetargów publicznych, wytłumaczą po raz kolejny wszystko od początku do końca twoim pracownikom, którzy zadbają później odpowiednio o sprawy twojej firmy!

  Dowiesz się również tego, jak przygotować się do szczegółowej kontroli, by przeszła ona szybko, sprawnie i bezproblemowo – tak, by nie zakłócała dalszej pracy twojej działalności!

  Jak widać na pierwszy rzut oka, każdy przedsiębiorca wyniesie istotne rzeczy ze szkolenia dotyczące przetargów publicznych, co wpłynie na jakość pracy firmy i jej stały rozwój! Nie ma na co czekać, skoro konkurencja stale nie śpi.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.