Nowoczesne przetargi – co o zmianach na szkoleniach?

Konieczność poszerzania wiedzy wynika w dużej mierze ze zmian związanych z przepisach regulującymi wskazane kwestie. Bardzo duży wpływ na wiele zmian mają nowoczesne technologie, ich niezwykle szybki rozwój jak również coraz szersze ich zastosowanie w codziennym życiu.

zdjęcie - (the_title())


Nowoczesne przetargi - co o zmianach na szkoleniach?

Konieczność poszerzania wiedzy wynika w dużej mierze ze zmian związanych z przepisach regulującymi wskazane kwestie. Bardzo duży wpływ na wiele zmian mają nowoczesne technologie, ich niezwykle szybki rozwój jak również coraz szersze ich zastosowanie w codziennym życiu.

Jedną ze zmian, która weszła w ostatnim czasie jest elektronizacja zamówień publicznych. Zmiana jest dość istotna, ponieważ nakłada określone obowiązki zarówno na podmioty organizujące przetarg, jak też na zainteresowanych udziałem w nich kontrahentów. Taka zmiana pociąga za sobą konieczność przyswojenia nowej wiedzy, bez której nie można uczestniczyć w zgodny z prawem sposób w przetargach.

Sposobem na aktualizację posiadanych informacji są szkolenia z zamówień publicznych, uwzględniające zmiany w przepisach prawnych i dokładnie przybliżające kwestię elektronizacji zamówień publicznych. Takie zmiany wymagają od podmiotów, będących stronami w takich zamówienia dostosowania sposobu realizacji jak również często także wdrożenia nowoczesnych metod.

Tematyka uczestnictwa w zamówieniach publicznych coraz częściej stanowi część kursów związanych z innymi tematami. Dość szeroko omawiają to szkolenia prawo budowlane, ponieważ ta branżą zalicza się do tych, w których ilość takich zamówień jest dość wysoka i rośnie z każdym rokiem.

Także szkolenia dla deweloperów zawierają elementy związane z wprowadzaniem elektronizacji zamówień publicznych, dzięki czemu w prowadzonej przez siebie działalności mogą oni unikać błędów rzutujących na ich dalszą działalność. Obecnie bardzo wiele takich szkoleń prowadzonych jest na indywidualne zamówienie firm.

Dzięki temu mają one pewność, że ich pracownicy będą wykonywali powierzone im obowiązki jak najlepiej i bezbłędnie. Dzięki temu przedsiębiorstwo może działać bez problemów, a co za tym zazwyczaj idzie osiągać wyższe przychody. Ponadto firma zamawiając realizację szkolenia może dopasować jego tematykę do prowadzonej przez siebie działalności, co powoduje przekazaniem kursantom jak najbardziej niezbędnej dla nich wiedzy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.