Oferty szkoleń antymobbingowych firm i stowarzyszeń

Na współczesnym rynku pracy zjawisko mobbingu, wciąż istnieje i to pomimo penalizujących je zapisów prawa krajowego oraz licznych instytucji państwowych i stowarzyszeń mających za zadanie mu przeciwdziałać. Każdy przedsiębiorca, na mocy regulacji ustawy kodeks pracy, zobowiązany jest do przeciwdziałania temu zjawisku w swoim przedsiębiorstwie.

zdjęcie - Oferty szkoleń antymobbingowych firm i stowarzyszeń
 
Na współczesnym rynku pracy zjawisko mobbingu, wciąż istnieje i to pomimo penalizujących je zapisów prawa krajowego oraz licznych instytucji państwowych i stowarzyszeń mających za zadanie mu przeciwdziałać. Każdy przedsiębiorca, na mocy regulacji ustawy kodeks pracy, zobowiązany jest do przeciwdziałania temu zjawisku w swoim przedsiębiorstwie.
 
Dlatego też za konieczne uznać należy prowadzenie różnego rodzaju działań zapobiegających powstawaniu problemu – przede wszystkim w formie szkoleń. Wiedza pozwoli na szybkie rozpoznanie mobbingu i umożliwi stłumienie zjawiska w zarodku minimalizując straty. Dlatego tak ważne jest szkolenie „mobbing w miejscu pracy”.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Przeciwdziałanie dyskryminacji, mobbingowi i molestowaniu w zatrudnieniu na podstawie aktualnego orzecznictwa sądowego. Zapraszamy na szkolenie DYSKRYMINACJA, MOBBING I MOLESTOWANIE W ZATRUDNIENIU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Na rynku funkcjonuje obecnie bardzo wiele instytucji oferujących szkolenia antymobbingowe. Wiele działających na polskim rynku stowarzyszeń oferuje tego rodzaju spotkania przeprowadza na zamówienie w zakładach pracy, (chociaż w ofercie są też oczywiście szkolenia otwarte).

Prowadzone są szkolenia dla wszystkich pracowników przedsiębiorstw z każdej branży, na każdym szczeblu zawodowym i każdym poziomie zarządzania. Z jej usług mogą korzystać zarówno menedżerowie, jak i pracownicy oraz związki zawodowe, komisje antymobbingowe, działy personalne i wszelkie inne podmioty zainteresowane. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.

W ofercie wielu doradztw, firm i organizacji pozarządowych zajmujących się kwestią zwalczania mobbingu są: spotkania informacyjne, warsztaty i szkolenia dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw oraz pracowników, wdrażanie procedur antymobbingowych w przedsiębiorstwach i innych organizacjach, diagnozowanie występowanie zjawiska z miejscy pracy, a także szkolenia e-learningowe. Firmy oferują również materiały i biuletyny informacyjne oraz szkoleniowe dla pracowników.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim miejscu pracy ma miejsce problem mobbingu,  warto rozważyć  udział w szkoleniu antymobbingowym dla pracowników. Sprawdź również naszą ofertę szkoleń dla administracji publicznej,Sprawdź też nasze szkolenia menadżerskie oraz szkolenia HRWarto korzystać z usług profesjonalnego doradztwa i szkoleń z zakresu przeciwdziałania mobbingowi. Zwiększenie wiedzy pracowników na temat tego zjawiska, jak i przysługujących im praw jest najlepszym sposobem zapobiegania mobbingowi w miejscu pracy.

Brak mobbingu z kolei oznacza większy komfort psychiczny pracowników w miejscu pracy, co przekłada się na zwiększenie ich wydajności, jak również zabezpiecza pracodawcę przed negatywnymi konsekwencjami wynikającymi z niedopełnienia obowiązków. Należy pamiętać, iż pracodawca jest zobowiązany do zwalczania mobbingu w swoim przedsiębiorstwie na mocy zapisów ustawy kodeks pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.