Oferty szkoleń antymobbingowych firm i stowarzyszeń

Na współczesnym rynku pracy zjawisko mobbingu, wciąż istnieje i to pomimo penalizujących je zapisów prawa krajowego oraz licznych instytucji państwowych i stowarzyszeń mających za zadanie mu przeciwdziałać. Każdy przedsiębiorca, na mocy regulacji ustawy kodeks pracy, zobowiązany jest do przeciwdziałania temu zjawisku w swoim przedsiębiorstwie.

   
  Na współczesnym rynku pracy zjawisko mobbingu, wciąż istnieje i to pomimo penalizujących je zapisów prawa krajowego oraz licznych instytucji państwowych i stowarzyszeń mających za zadanie mu przeciwdziałać. Każdy przedsiębiorca, na mocy regulacji ustawy kodeks pracy, zobowiązany jest do przeciwdziałania temu zjawisku w swoim przedsiębiorstwie.
   
  Dlatego też za konieczne uznać należy prowadzenie różnego rodzaju działań zapobiegających powstawaniu problemu – przede wszystkim w formie szkoleń. Wiedza pozwoli na szybkie rozpoznanie mobbingu i umożliwi stłumienie zjawiska w zarodku minimalizując straty. Dlatego tak ważne jest szkolenie „mobbing w miejscu pracy”.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Przeciwdziałanie dyskryminacji, mobbingowi i molestowaniu w zatrudnieniu na podstawie aktualnego orzecznictwa sądowego. Zapraszamy na szkolenie DYSKRYMINACJA, MOBBING I MOLESTOWANIE W ZATRUDNIENIU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Na rynku funkcjonuje obecnie bardzo wiele instytucji oferujących szkolenia antymobbingowe. Wiele działających na polskim rynku stowarzyszeń oferuje tego rodzaju spotkania przeprowadza na zamówienie w zakładach pracy, (chociaż w ofercie są też oczywiście szkolenia otwarte).

  Prowadzone są szkolenia dla wszystkich pracowników przedsiębiorstw z każdej branży, na każdym szczeblu zawodowym i każdym poziomie zarządzania. Z jej usług mogą korzystać zarówno menedżerowie, jak i pracownicy oraz związki zawodowe, komisje antymobbingowe, działy personalne i wszelkie inne podmioty zainteresowane. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.

  W ofercie wielu doradztw, firm i organizacji pozarządowych zajmujących się kwestią zwalczania mobbingu są: spotkania informacyjne, warsztaty i szkolenia dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw oraz pracowników, wdrażanie procedur antymobbingowych w przedsiębiorstwach i innych organizacjach, diagnozowanie występowanie zjawiska z miejscy pracy, a także szkolenia e-learningowe. Firmy oferują również materiały i biuletyny informacyjne oraz szkoleniowe dla pracowników.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim miejscu pracy ma miejsce problem mobbingu,  warto rozważyć  udział w szkoleniu antymobbingowym dla pracowników. Sprawdź również naszą ofertę szkoleń dla administracji publicznej,Sprawdź też nasze szkolenia menadżerskie oraz szkolenia HR  Warto korzystać z usług profesjonalnego doradztwa i szkoleń z zakresu przeciwdziałania mobbingowi. Zwiększenie wiedzy pracowników na temat tego zjawiska, jak i przysługujących im praw jest najlepszym sposobem zapobiegania mobbingowi w miejscu pracy.

  Brak mobbingu z kolei oznacza większy komfort psychiczny pracowników w miejscu pracy, co przekłada się na zwiększenie ich wydajności, jak również zabezpiecza pracodawcę przed negatywnymi konsekwencjami wynikającymi z niedopełnienia obowiązków. Należy pamiętać, iż pracodawca jest zobowiązany do zwalczania mobbingu w swoim przedsiębiorstwie na mocy zapisów ustawy kodeks pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.