Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku

Rok 2017 przynosi wiele zmian mniejszych lub większych do Kodeksu Pracy, dlatego specjalistyczne szkolenia z tego tematu polecane są szczególnie dla pracowników działów kadrowych i personalnych.

28 czerwca 2017
zdjęcie - Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku

Docelową grupą są również kierownicy każdego szczebla, służb bhp oraz wszystkich pracodawców lub innych osób których codzienna praca oparta jest na kierowaniu pewną grupą ludzi. Na tych właśnie stanowiskach często niezbędnym elementem pozwalającym właściwie wykonywać swoje zajęcia jest szeroka wiedza z zakresu prawa pracy.

Jak wiadomo przepisy co jakiś czas ulegają pewnym mniejszym lub większym szczeblom, dlatego po każdej zmianie warto odbyć szkolenie, nawet jeśli nie jest ono z góry narzucone przez pracodawcę. Większość oferowanych obecnie szkoleń obejmuje szczegółowo takie zagadnienia jak zmiany dotyczące umów zawieranych zarówno na czas określony jak i nieokreślony ( maksymalny okres trwania każdej z nich, limit umów o pracę na czas określony dla danego pracownika, zasady wypowiadania umowy), obowiązki wobec Państwowej Inspekcji Pracy, zmiany w umowach o pracę o zastępstwo, nowelizacja przepisów przejściowych.

Zmiany nie ominęły także urlopów ojcowskich i wychowawczych, inne zasady mają obowiązywać przy udzielaniu urlopów macierzyńskich w przypadku adopcji dziecka, nieco inaczej wyglądać ma opieka nad dzieckiem które jeszcze nie ukończyło formalnie 14 roku życia. Modyfikacjom poddane zostały zasady obowiązujące do tej pory w urlopach rodzicielskich - niewielkie zmiany dotyczą uzupełniania wniosku, rezygnacji z urlopu, terminu jego wykorzystania oraz możliwości dzielenia go na kilka części.

Każdy z uczestników szkolenia organizowanego przez dowolną certyfikowaną jednostkę ( wówczas mamy pewność, że prowadzący szkolenie to wysoko wykwalifikowana kadra) otrzymuje stosowne zaświadczenie potwierdzające zdobycie nowej wiedzy, która w późniejszym czasie ma być wykorzystywania w praktyce, przy codziennej pracy. Jeśli chodzi o koszta, to w porozumieniu z pracodawcą pracownik albo nie ponosi ich w ogóle albo jedynie niewielką część.

Szkolenia Eksperckie. Nasi trenerzy to czołowi eksperci w swoich dziedzinach. Proponujemy szkolenia prawo pracy, szkolenia excel, szkolenie abi. Oferujemy również szkolenia eksperckie z zakresu: energetyka, IT, hr, kadry, płace i inne.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.