Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku

Rok 2017 przynosi wiele zmian mniejszych lub większych do Kodeksu Pracy, dlatego specjalistyczne szkolenia z tego tematu polecane są szczególnie dla pracowników działów kadrowych i personalnych.

Gamma - Szkolenia z prawa pracy w 2017 roku

  Docelową grupą są również kierownicy każdego szczebla, służb bhp oraz wszystkich pracodawców lub innych osób których codzienna praca oparta jest na kierowaniu pewną grupą ludzi. Na tych właśnie stanowiskach często niezbędnym elementem pozwalającym właściwie wykonywać swoje zajęcia jest szeroka wiedza z zakresu prawa pracy.

  Jak wiadomo przepisy co jakiś czas ulegają pewnym mniejszym lub większym szczeblom, dlatego po każdej zmianie warto odbyć szkolenie, nawet jeśli nie jest ono z góry narzucone przez pracodawcę. Większość oferowanych obecnie szkoleń obejmuje szczegółowo takie zagadnienia jak zmiany dotyczące umów zawieranych zarówno na czas określony jak i nieokreślony ( maksymalny okres trwania każdej z nich, limit umów o pracę na czas określony dla danego pracownika, zasady wypowiadania umowy), obowiązki wobec Państwowej Inspekcji Pracy, zmiany w umowach o pracę o zastępstwo, nowelizacja przepisów przejściowych.

  Zmiany nie ominęły także urlopów ojcowskich i wychowawczych, inne zasady mają obowiązywać przy udzielaniu urlopów macierzyńskich w przypadku adopcji dziecka, nieco inaczej wyglądać ma opieka nad dzieckiem które jeszcze nie ukończyło formalnie 14 roku życia. Modyfikacjom poddane zostały zasady obowiązujące do tej pory w urlopach rodzicielskich - niewielkie zmiany dotyczą uzupełniania wniosku, rezygnacji z urlopu, terminu jego wykorzystania oraz możliwości dzielenia go na kilka części.

  Każdy z uczestników szkolenia organizowanego przez dowolną certyfikowaną jednostkę ( wówczas mamy pewność, że prowadzący szkolenie to wysoko wykwalifikowana kadra) otrzymuje stosowne zaświadczenie potwierdzające zdobycie nowej wiedzy, która w późniejszym czasie ma być wykorzystywania w praktyce, przy codziennej pracy. Jeśli chodzi o koszta, to w porozumieniu z pracodawcą pracownik albo nie ponosi ich w ogóle albo jedynie niewielką część.

  Szkolenia Eksperckie. Nasi trenerzy to czołowi eksperci w swoich dziedzinach. Proponujemy szkolenia prawo pracy, szkolenia excel, szkolenie abi. Oferujemy również szkolenia eksperckie z zakresu: energetyka, IT, hr, kadry, płace i inne.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.