Szkolenie excel

Microsoft Excel to program służący do obliczeń, jak i wszelakiego rodzaju obróbki danych. Jego szerokie zastosowanie umożliwia milionom użytkowników tworzyć tabele, wykres, czy też zbiory danych, na których następnie przeprowadzają odpowiednią analizę i wyciągają wnioski.

8 czerwca 2018
zdjęcie - Szkolenie excel


Microsoft Excel to program służący do obliczeń, jak i wszelakiego rodzaju obróbki danych. Jego szerokie zastosowanie umożliwia milionom użytkowników tworzyć tabele, wykres, czy też zbiory danych, na których następnie przeprowadzają odpowiednią analizę i wyciągają wnioski.

Jego popularność jest tak wielka, że korzystają z niego nie tylko specjaliści w wielu firmach, czy też naukowcy, ale także uczniowie i studenci - głównie w celach nauki. Jak już wspomniano program Excel posiada bardzo szeroką bazę możliwości obróbki danych, stąd jego dokładne poznanie wymaga sporej ilości czasu. Istnieją dwie drogi jak zaznajomić się z tym programem.

Po pierwsze samodzielne działanie, związane z nauką z odpowiednio przygotowywanych przez support microsoftu poradników. Są one ogólnie dostępne i dość obszerne, dzięki czemu bez problemów można ze wszystkim się zapoznać. Oczywiście należy pamiętać, że suche poradniki nic nie dadzą bez odpowiedniej praktyki, a ta zajmie nam najwięcej czasu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.

Mogą Cię również zainteresować: zarządzanie projektami szkolenie dofinansowane, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

Drugą drogą jest udanie się na specjalistyczne szkolenie, które zapewni nam gruntowną wiedzę z zakresu Excela, bez potrzeby samodzielnego szukania i kombinowania.

Celem każdego szkolenia, jest to by nauczyć się jak sprawnie i szybko posługiwać się tym programem. Z reguły szkolenia obejmują zarówno przekazanie wiedzy teoretycznej, jak i wiedzy praktycznej, poprzez odpowiednie ćwiczenia.

Można się na nich nauczyć jak korzystać ze skrótów klawiszowych, tak by przyspieszyć swoją pracę, czy też jak tworzyć różnego rodzaju funkcje (w tym funkcje zagnieżdżone) aby zoptymalizować ilość obliczeń. Szkolenia są o tyle wygodne, że zapewniają odpowiednie materiały, dają certyfikaty, które potwierdzają zdobyta przez nas wiedzę, a także bardzo często oferują usługę jaką jest opieka poszkoleniowa.

Jest to forma opieki nad uczestnikiem kursu, który przez pewien okres po jego zakończeniu może korzystać z pomocy nauczycieli. Taka forma jest znakomita, gdyż najczęściej pojawiają się problemy w momencie gdy sami musimy coś wykonać.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.