Szkolenie excel

Microsoft Excel to program służący do obliczeń, jak i wszelakiego rodzaju obróbki danych. Jego szerokie zastosowanie umożliwia milionom użytkowników tworzyć tabele, wykres, czy też zbiory danych, na których następnie przeprowadzają odpowiednią analizę i wyciągają wnioski.


  Microsoft Excel to program służący do obliczeń, jak i wszelakiego rodzaju obróbki danych. Jego szerokie zastosowanie umożliwia milionom użytkowników tworzyć tabele, wykres, czy też zbiory danych, na których następnie przeprowadzają odpowiednią analizę i wyciągają wnioski.

  Jego popularność jest tak wielka, że korzystają z niego nie tylko specjaliści w wielu firmach, czy też naukowcy, ale także uczniowie i studenci - głównie w celach nauki. Jak już wspomniano program Excel posiada bardzo szeroką bazę możliwości obróbki danych, stąd jego dokładne poznanie wymaga sporej ilości czasu. Istnieją dwie drogi jak zaznajomić się z tym programem.

  Po pierwsze samodzielne działanie, związane z nauką z odpowiednio przygotowywanych przez support microsoftu poradników. Są one ogólnie dostępne i dość obszerne, dzięki czemu bez problemów można ze wszystkim się zapoznać. Oczywiście należy pamiętać, że suche poradniki nic nie dadzą bez odpowiedniej praktyki, a ta zajmie nam najwięcej czasu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

  Drugą drogą jest udanie się na specjalistyczne szkolenie, które zapewni nam gruntowną wiedzę z zakresu Excela, bez potrzeby samodzielnego szukania i kombinowania.

  Celem każdego szkolenia, jest to by nauczyć się jak sprawnie i szybko posługiwać się tym programem. Z reguły szkolenia obejmują zarówno przekazanie wiedzy teoretycznej, jak i wiedzy praktycznej, poprzez odpowiednie ćwiczenia.

  Można się na nich nauczyć jak korzystać ze skrótów klawiszowych, tak by przyspieszyć swoją pracę, czy też jak tworzyć różnego rodzaju funkcje (w tym funkcje zagnieżdżone) aby zoptymalizować ilość obliczeń. Szkolenia są o tyle wygodne, że zapewniają odpowiednie materiały, dają certyfikaty, które potwierdzają zdobyta przez nas wiedzę, a także bardzo często oferują usługę jaką jest opieka poszkoleniowa.

  Jest to forma opieki nad uczestnikiem kursu, który przez pewien okres po jego zakończeniu może korzystać z pomocy nauczycieli. Taka forma jest znakomita, gdyż najczęściej pojawiają się problemy w momencie gdy sami musimy coś wykonać.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.