Szkolenie z Excela dopasowane do użytkowników

Wykorzystywanie odpowiednio dobranego oprogramowania to element codzienności w każdej firmie. To, jakie programy są stosowane często zależy od profilu jej działalności, jednakże jest kilka takich, które znaleźć można praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Zalicza się do nich między innymi Microsoft Excel, program stosowany do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych.

 
Wykorzystywanie odpowiednio dobranego oprogramowania to element codzienności w każdej firmie. To, jakie programy są stosowane często zależy od profilu jej działalności, jednakże jest kilka takich, które znaleźć można praktycznie w każdym przedsiębiorstwie.

Zalicza się do nich między innymi Microsoft Excel, program stosowany do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Program jest powszechnie wykorzystywany przez wiele działów, które często przesyłają między sobą utworzone w nim dokumenty.
 
Najczęściej jednak z oprogramowania Excel korzystają działy takie jak księgowość. Tworzenie zestawień finansowych dzięki arkuszom kalkulacyjnym jest o wiele łatwiejsze i przede wszystkim szybsze. Poza tym raz utworzony arkusz może być wykorzystywany wielokrotnie, jeżeli zachodzi taka konieczność.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Uczestnictwu w szkoleniu ANALIZA DANYCH ZA POMOCĄ TABEL PRZESTAWNYCH
daje możliwość sprawnej analizy i syntezy danych – w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb uczestnika i firmy.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Aby jednak bez problemu poruszać się po tym programie konieczna jest właściwa jego znajomość. Tutaj dobrym rozwiązaniem są szkolenia z obsługi programu Excel, często kierowane do osób z konkretnych działów. Tego typu kursy wiele firm zamawia dla swoich pracowników chcąc, aby były one indywidualnie dopasowane do profilu działania firmy jak również do umiejętności pracowników.
 
Osoby pracujące w działach księgowości podczas takich szkoleń dowiadują się, jak wykorzystywać formularze do tworzenia zestawień finansowych ze wskazanych okresów czasu, jak łączyć ze sobą poszczególne formularze czy też jak wprowadzać do programu dane z innych dokumentów. Bardzo często można na przykład z banku uzyskać zestawienie operacji w postaci arkusza Excel, które można potem dalej wykorzystywać.

Odpowiednie szkolenie powinno się opierać na tym, które narzędzia i funkcje programu będą najbardziej odpowiednie dla konkretnej grupy zawodowej.
 
Excel bardzo często jest także wykorzystywany w magazynach, gdzie służy do sporządzania zamówień czy remanentów. W tej sytuacji często wykorzystuje się odmienne narzędzia niż te, które stosują osoby pracujące w dziale księgowości, dlatego też szkolenia powinny być prowadzone w odmienny sposób.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.