Szkolenie z Excela dopasowane do użytkowników

Wykorzystywanie odpowiednio dobranego oprogramowania to element codzienności w każdej firmie. To, jakie programy są stosowane często zależy od profilu jej działalności, jednakże jest kilka takich, które znaleźć można praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Zalicza się do nich między innymi Microsoft Excel, program stosowany do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych.

   
  Wykorzystywanie odpowiednio dobranego oprogramowania to element codzienności w każdej firmie. To, jakie programy są stosowane często zależy od profilu jej działalności, jednakże jest kilka takich, które znaleźć można praktycznie w każdym przedsiębiorstwie.

  Zalicza się do nich między innymi Microsoft Excel, program stosowany do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Program jest powszechnie wykorzystywany przez wiele działów, które często przesyłają między sobą utworzone w nim dokumenty.
   
  Najczęściej jednak z oprogramowania Excel korzystają działy takie jak księgowość. Tworzenie zestawień finansowych dzięki arkuszom kalkulacyjnym jest o wiele łatwiejsze i przede wszystkim szybsze. Poza tym raz utworzony arkusz może być wykorzystywany wielokrotnie, jeżeli zachodzi taka konieczność.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Uczestnictwu w szkoleniu ANALIZA DANYCH ZA POMOCĄ TABEL PRZESTAWNYCH
  daje możliwość sprawnej analizy i syntezy danych – w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb uczestnika i firmy.

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Aby jednak bez problemu poruszać się po tym programie konieczna jest właściwa jego znajomość. Tutaj dobrym rozwiązaniem są szkolenia z obsługi programu Excel, często kierowane do osób z konkretnych działów. Tego typu kursy wiele firm zamawia dla swoich pracowników chcąc, aby były one indywidualnie dopasowane do profilu działania firmy jak również do umiejętności pracowników.
   
  Osoby pracujące w działach księgowości podczas takich szkoleń dowiadują się, jak wykorzystywać formularze do tworzenia zestawień finansowych ze wskazanych okresów czasu, jak łączyć ze sobą poszczególne formularze czy też jak wprowadzać do programu dane z innych dokumentów. Bardzo często można na przykład z banku uzyskać zestawienie operacji w postaci arkusza Excel, które można potem dalej wykorzystywać.

  Odpowiednie szkolenie powinno się opierać na tym, które narzędzia i funkcje programu będą najbardziej odpowiednie dla konkretnej grupy zawodowej.
   
  Excel bardzo często jest także wykorzystywany w magazynach, gdzie służy do sporządzania zamówień czy remanentów. W tej sytuacji często wykorzystuje się odmienne narzędzia niż te, które stosują osoby pracujące w dziale księgowości, dlatego też szkolenia powinny być prowadzone w odmienny sposób.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.