Szkolenie z czasu pracy – najważniejsze informacje

Chyba każdy chciałby mieć możliwość rozciągania czasu w nieskończoność, tak aby na wyznaczone terminy zdążyć ze wszystkimi projektami. Niestety, rzeczywistość jest brutalna – czas nie jest z gumy – jeżeli niewłaściwie rozplanuje się obowiązki, to wówczas istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że nie zdąży się z nimi na czas. 

   
  Chyba każdy chciałby mieć możliwość rozciągania czasu w nieskończoność, tak aby na wyznaczone terminy zdążyć ze wszystkimi projektami. Niestety, rzeczywistość jest brutalna - czas nie jest z gumy - jeżeli niewłaściwie rozplanuje się obowiązki, to wówczas istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że nie zdąży się z nimi na czas.

  Organizacja czasu to bardzo ważny element, który dotyczy zarówno życia osobistego jak i zawodowego. Jeżeli w życiu prywatnym niewłaściwie rozłoży się zadania, to pod koniec tygodnia może okazać się, że lodówka świeci pustkami, a w mieszkaniu piętrzy się bałagan. Podobnie jest także w sferze zawodowej - przypisanie zadaniom niewłaściwych priorytetów i uleganie rozpraszaczom, będzie skutkowały tym, że łamane będą kolejne terminy. Taka sytuacja z pewnością nie będzie miała korzystnego wpływu na rozwój kariery zawodowej.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Warsztaty, podczas których istnieje możliwość do analizy grafiku czasu pracy w 4-brygadówce realnie funkcjonującego w Twojej firmie. Zapraszamy: Planowanie i rozliczanie czasu pracy

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Dla kogo organizowane są szkolenia z czasu pracy?

  Szkolenie z czasu pracy ma najczęściej charakter otwarty, co oznacza, że może w nim wziąć udział każdy zainteresowany. Na udziale w takich warsztatach z pewnością najbardziej skorzystają te osoby, których życie zawodowe jest jednym wielkim chaosem.

  Podczas dwóch dni zajęć warsztatowych można poznać metodykę organizacji czasu pracy, a także tego w jaki sposób nauczyć się omijać wszelkie rozpraszacze. W interesujący sposób przedstawione są również korzyści wynikające z właściwej organizacji czasu pracy, wśród których nobilitacja finansowa chyba najbardziej przemawia do uczestników.

  Jaka jest formuła takich szkoleń?

  Szkolenia choć krótkie (przeważnie zamykają się w dwóch dniach szkoleniowych) mają bardzo intensywny charakter. Duży nacisk położony został na sferę praktyczną - każdy z kursantów ma możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy. Warsztaty w dużej mierze oparte są na grach zespołowych czy symulacjach prawdopodobnych zdarzeń.

  Ograniczona ilość uczestników w bezpośredni sposób przekłada się na wzrost efektywności szkolenia - wiedza zdobywana w małych grupach chętniej wchodzi do głowy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.