Szkolenie z czasu pracy – najważniejsze informacje

Chyba każdy chciałby mieć możliwość rozciągania czasu w nieskończoność, tak aby na wyznaczone terminy zdążyć ze wszystkimi projektami. Niestety, rzeczywistość jest brutalna – czas nie jest z gumy – jeżeli niewłaściwie rozplanuje się obowiązki, to wówczas istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że nie zdąży się z nimi na czas. 

zdjęcie - Szkolenie z czasu pracy – najważniejsze informacje
 
Chyba każdy chciałby mieć możliwość rozciągania czasu w nieskończoność, tak aby na wyznaczone terminy zdążyć ze wszystkimi projektami. Niestety, rzeczywistość jest brutalna - czas nie jest z gumy - jeżeli niewłaściwie rozplanuje się obowiązki, to wówczas istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że nie zdąży się z nimi na czas.

Organizacja czasu to bardzo ważny element, który dotyczy zarówno życia osobistego jak i zawodowego. Jeżeli w życiu prywatnym niewłaściwie rozłoży się zadania, to pod koniec tygodnia może okazać się, że lodówka świeci pustkami, a w mieszkaniu piętrzy się bałagan. Podobnie jest także w sferze zawodowej - przypisanie zadaniom niewłaściwych priorytetów i uleganie rozpraszaczom, będzie skutkowały tym, że łamane będą kolejne terminy. Taka sytuacja z pewnością nie będzie miała korzystnego wpływu na rozwój kariery zawodowej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Warsztaty, podczas których istnieje możliwość do analizy grafiku czasu pracy w 4-brygadówce realnie funkcjonującego w Twojej firmie. Zapraszamy: Planowanie i rozliczanie czasu pracy

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

Dla kogo organizowane są szkolenia z czasu pracy?

Szkolenie z czasu pracy ma najczęściej charakter otwarty, co oznacza, że może w nim wziąć udział każdy zainteresowany. Na udziale w takich warsztatach z pewnością najbardziej skorzystają te osoby, których życie zawodowe jest jednym wielkim chaosem.

Podczas dwóch dni zajęć warsztatowych można poznać metodykę organizacji czasu pracy, a także tego w jaki sposób nauczyć się omijać wszelkie rozpraszacze. W interesujący sposób przedstawione są również korzyści wynikające z właściwej organizacji czasu pracy, wśród których nobilitacja finansowa chyba najbardziej przemawia do uczestników.

Jaka jest formuła takich szkoleń?

Szkolenia choć krótkie (przeważnie zamykają się w dwóch dniach szkoleniowych) mają bardzo intensywny charakter. Duży nacisk położony został na sferę praktyczną - każdy z kursantów ma możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy. Warsztaty w dużej mierze oparte są na grach zespołowych czy symulacjach prawdopodobnych zdarzeń.

Ograniczona ilość uczestników w bezpośredni sposób przekłada się na wzrost efektywności szkolenia - wiedza zdobywana w małych grupach chętniej wchodzi do głowy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.