Szkolenie z zamówień publicznych

Szkolenia z zamówień publicznych regularnie organizowane są niemal we wszystkich większych polskich miastach (z najbogatsza ofertą tego rodzaju szkoleń spotkać się można w Białymstoku, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Siedlcach, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi). 

   
  Szkolenia z zamówień publicznych regularnie organizowane są niemal we wszystkich większych polskich miastach (z najbogatsza ofertą tego rodzaju szkoleń spotkać się można w Białymstoku, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Siedlcach, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi).
   
  Głównym celem szkolenia z wiedzy odnoszącej się do zamówień publicznych jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi dotyczącymi tej kwestii oraz wszelkiego rodzaju zasadami udzielania zamówień publicznych. Pozytywne zakończenie tego szkolenia jego uczestników jest w stanie doskonale przygotować do zawodowej pracy, która przede wszystkim związana będzie z udzielaniem bądź przystępowaniem do publicznych zamówień.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Na uczestnictwie w tym szkoleniu bez wątpienia bardzo skorzystają wszyscy pracownicy działów zamówień publicznych, a także wykonawcy oraz zamawiający. Szkolenie będzie efektywne również dla wszystkich tych, którym z różnych przyczyn zależy na nabyciu bądź poszerzeniu wiedzy odnoszącej się do szeroko rozumianych zamówień publicznych. Szkolenie w dość znaczącym stopniu opiera się na zapoznawaniu uczestników i analizie aktualnie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących każdego aspektu zamówień publicznych.
   
  Poszukując szkoleń z zakresu zamówień publicznych zawsze warto sprawdzić, czy jest to osoba będąca dobrym specjalistą w tej dziedzinie, gdyż tylko ktoś z bogatą wiedzą i doświadczeniem jest w stanie na tyle efektywnie przeprowadzić całe szkolenie, aby każdy z uczestników wyniósł z niego wiele niezwykle cennych dla jego zawodowego życia wiadomości oraz umiejętności.

  Oto kilka przykładowych tematów omawianych często na wielu szkoleniach:

  • Podstawowe pojęcia powiązane z zagadnieniem zamówień publicznych.
  • Jak poprawiać pomyłki w składanych ofertach dotyczących zamówień publicznych.
  • Zasady przeprowadzania postępowania o zamówienie publiczne.
  • Dokumentacja niezbędna przy zamówieniach publicznych.
  • Zasady wprowadzania zmian w umowach o zamówienia publiczne.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.