Szkolenie z zamówień publicznych

Szkolenia z zamówień publicznych regularnie organizowane są niemal we wszystkich większych polskich miastach (z najbogatsza ofertą tego rodzaju szkoleń spotkać się można w Białymstoku, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Siedlcach, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi). 

zdjęcie - Szkolenie z zamówień publicznych
 
Szkolenia z zamówień publicznych regularnie organizowane są niemal we wszystkich większych polskich miastach (z najbogatsza ofertą tego rodzaju szkoleń spotkać się można w Białymstoku, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Siedlcach, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi).
 
Głównym celem szkolenia z wiedzy odnoszącej się do zamówień publicznych jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi dotyczącymi tej kwestii oraz wszelkiego rodzaju zasadami udzielania zamówień publicznych. Pozytywne zakończenie tego szkolenia jego uczestników jest w stanie doskonale przygotować do zawodowej pracy, która przede wszystkim związana będzie z udzielaniem bądź przystępowaniem do publicznych zamówień.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Na uczestnictwie w tym szkoleniu bez wątpienia bardzo skorzystają wszyscy pracownicy działów zamówień publicznych, a także wykonawcy oraz zamawiający. Szkolenie będzie efektywne również dla wszystkich tych, którym z różnych przyczyn zależy na nabyciu bądź poszerzeniu wiedzy odnoszącej się do szeroko rozumianych zamówień publicznych. Szkolenie w dość znaczącym stopniu opiera się na zapoznawaniu uczestników i analizie aktualnie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących każdego aspektu zamówień publicznych.
 
Poszukując szkoleń z zakresu zamówień publicznych zawsze warto sprawdzić, czy jest to osoba będąca dobrym specjalistą w tej dziedzinie, gdyż tylko ktoś z bogatą wiedzą i doświadczeniem jest w stanie na tyle efektywnie przeprowadzić całe szkolenie, aby każdy z uczestników wyniósł z niego wiele niezwykle cennych dla jego zawodowego życia wiadomości oraz umiejętności.

Oto kilka przykładowych tematów omawianych często na wielu szkoleniach:

  • Podstawowe pojęcia powiązane z zagadnieniem zamówień publicznych.
  • Jak poprawiać pomyłki w składanych ofertach dotyczących zamówień publicznych.
  • Zasady przeprowadzania postępowania o zamówienie publiczne.
  • Dokumentacja niezbędna przy zamówieniach publicznych.
  • Zasady wprowadzania zmian w umowach o zamówienia publiczne.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.