Szkolenia z zakresu transportu, składowania i znakowania materiałów niebezpiecznych ADR

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie przyczynia się do poszerzenia wiedzy użytkowników kursu oraz do jej praktycznego zastosowania w wykonywanej pracy.

Gamma - Szkolenia z zakresu transportu, składowania i znakowania materiałów niebezpiecznych ADR

Szkolenia z zakresu transportu, składowania i znakowania materiałów niebezpiecznych ADR


W logistyce można mieć do czynienia z silnie rozbudowanymi gałęziami każdego elementu łańcucha dostaw, który zapewnia kompleksowe działanie tylko dzięki aktualizowaniu i poszerzaniu swoich kwalifikacji zawodowych.

W trybie zdobywania fachowej wiedzy istotne jest uczęszczanie na przygotowane w danej tematyce szkolenia Transport, składowanie i oznakowanie materiałów niebezpiecznych ADR może stanowić cenny instruktaż dla wszystkich pracowników z dziedziny logistyki.

W trakcie takiego szkolenia podstawowym celem jest uaktualnienie zmieniających się przepisów oraz zasad klasyfikacji, pakowania, znakowania, załadunku, rozładunku, jak i magazynowania niebezpiecznych materiałów, uwzględniając przy tym ich specyfikację oraz rodzaj transportu.

Istotnym jest również nabycie umiejętności praktycznych w stosowaniu omawianych przepisów dzięki wprowadzeniu przykładowych symulacji i scenariuszy zdarzeń oraz dokonaniu ich analizy.

Poszukiwanie rozwiązań również dla autentycznych sytuacji transportowych pomaga odnaleźć się w zawiłości przepisów prawnych oraz skomponować system praktycznego posługiwania się nimi.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Aktualne informacje o najnowszej wersji Incoterms® 2010 oraz nową klasyfikację reguł i terminów poznasz na szkoleniu INCOTERMS 2010

Szkolenie bazuje na następujących obszarach merytorycznych:

  • incoterms 2010
  • szkolenie incoterms
  • reguły incoterms 2010
  • formuły handlowe incoterms
  • formuły handlowe incoterms 2010Szkolenie w zakresie transportu towarów niebezpiecznych ADR opiera się ponadto na prezentacji obowiązujących dokumentów przewozowych, zasad stosowania opakowań oraz ich oznaczania, jest również konieczne do poznania zasad obrotu takimi towarami i sposobu ich magazynowania.

Podsumowując, szkolenie z transportu, składowania oraz znakowania materiałów ADR zapewnia kompleksową wiedzę oraz prezentuje sposoby jej stosowania w codziennej pracy na stanowiskach logistycznych z uwzględnieniem pracowników biurowych, jak i kierowców. Transport jest ważnym elementem ówczesnej gospodarki.

Jego bezpieczeństwo zapewnia stabilny i zrównoważony przepływ towarowy niezbędny do zaspokojenia wciąż wzrastającego i oczekującego szybkiej reakcji popytu na dobra materialne.

Obrót towarowy z zagranicą, Łańcuch dostaw - praktyka polskich i zagranicznych firm. Gospodarka magazynowa dla praktyków biznesu. Zobacz nasze szkolenia z zakresu transportu i logistyki!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.