Walidacja szkolenia

Szkolenia są istotnym punktem w życiu każdego pracownika. Pozwalają one na uzyskanie niezbędnej wiedzy do dalszego (lepszego) wykonywania swoich obowiązków, ale także w dużym stopniu przyczyniają się do uzyskania większej płacy. Szkolenia są w wielu przypadkach certyfikowane. W efekcie umożliwia to uzyskanie

Gamma - Walidacja szkolenia

 

Walidacja szkolenia


Szkolenia są istotnym punktem w życiu każdego pracownika. Pozwalają one na uzyskanie niezbędnej wiedzy do dalszego (lepszego) wykonywania swoich obowiązków, ale także w dużym stopniu przyczyniają się do uzyskania większej płacy.

Szkolenia są w wielu przypadkach certyfikowane. W efekcie umożliwia to uzyskanie nie tylko dodatkowego elementów wartego do dołączenia w swoim CV, ale daje także podstawę do uzyskania np. awansu, czy też objęcia szerszego zakresu obowiązków (oczywiście za proporcjonalną do tego zapłatę).

Patrząc na nie z drugiej strony (pracodawcy) dostrzec można szereg zalet płynących z wyszkolonego pracownika. W wielu przypadkach wiąże się to nie tylko z podniesieniem jego kompetencji, a przy tym możliwości wykonywania dodatkowych zadań, ale także bardzo często pozwala to zyskanie dodatkowej pewności w stosunku co do zaufania.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia farmacja traktuje bardzo poważnie. Dlatego przygotowując szkolenia dla farmacji dużą wagę przywiązujemy do doboru ekspertów, łączących doświadczenie  zawodowe ze sprawnością w posługiwaniu się przepisami prawnymi i normami.

Uczestnicy otrzymają rozwiązania sprawdzone i przyjazne w stosowaniu.

Sprawdź nasze szkolenia:

Ważnym aspektem każdego szkolenia jest jego walidacja, czyli ocena uzyskanych wiadomości na danym szkolenia. Ma to bardzo duże znacznie dla przedsiębiorców, gdyż w momencie gdy to oni sponsorują dany kurs przygotowawczy, to wiąże się to z pewnymi kosztami dla firmy.

W efekcie jeśli chce mieć się pewność, że dane szkolenie przyniosło jakieś wymierne korzyści warto sprawdzić wiedzę jego uczestników.

Należy tutaj podkreślić, że wykonywanie jakichkolwiek testów, czy też zmuszanie do odpowiedzi nie ma najmniejszego sensu, gdyż celem pracownika nie jest posiadanie wiedzy teoretycznej,. Tylko poprawne jej wykorzystanie w praktyce.

Dlatego też ocena powinna trwać przynajmniej przez dłuższy czas, analizując przy tym zachowanie pracownika w danej sytuacji oraz radzenie sobie np. z nowymi zadaniami. Oczywiście jeśli wpiszemy aspekt „walidacja szkolenia” w wyszukiwarkę internetową naszym oczom ukaże się szereg wyników niepodobnych do opisywanych treści.

Wynika to z fakty, że same szkolenia (różnego typu) tez muszą być ocenianie, oraz analizowane pod kątem poprawności ich wykonania. Dlatego też szukając porad nie zdziwmy się, że może być to odrobinę utrudnione.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.