Warsztaty z prawa budowlanego – szkolenie utrwalające wiedzę

Szkolenia w wielu firmach stają się coraz popularniejsze dlatego też nie dziwi fakt, że organizujące je firmy niemalże prześcigają sie w ich formie, aby były one jak najkorzystniejsze dla ich uczestników. Obecnie wiele osób jak również firm, poszukując odpowiednich szkoleń patrzy na to, jak dobrze będzie utrwalona nabyta w ich trakcie wiedza. Gdy mowa o szkoleniach za kresu takiego jak prawo budowlane jest to bardzo istotne, gdyż zdobyte informacje przekładają się realnie na pracę całej firmy.

 
Szkolenia w wielu firmach stają się coraz popularniejsze dlatego też nie dziwi fakt, że organizujące je firmy niemalże prześcigają sie w ich formie, aby były one jak najkorzystniejsze dla ich uczestników.

Obecnie wiele osób jak również firm, poszukując odpowiednich szkoleń patrzy na to, jak dobrze będzie utrwalona nabyta w ich trakcie wiedza. Gdy mowa o szkoleniach za kresu takiego jak prawo budowlane jest to bardzo istotne, gdyż zdobyte informacje przekładają się realnie na pracę całej firmy.
 
Jedną z form, jaką coraz częściej wykorzystują firmy szkoleniowe do utrwalania nabytej w czasie kursu wiedzy jest warsztat prawo budowlane zaś stanowi jedną z dziedzin, gdzie okazuje się to niezwykle skutecznym rozwiązaniem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli interesują Cię aktualne zmiany w prawie budowlanym i praktyczne ich konsekwencje, zapraszamy na szkolenie Prawo Budowlane po zmianach

Uczestników tego szkolenia interesuje również:

W czasie szkolenia jest ono podzielone na tak zwaną część teoretyczną oraz część warsztatową. Część teoretyczna wprowadza kursantów w świat prawa budowlanego, zapoznają się z odpowiednimi przepisami jak również najważniejszymi zagadnieniami.

W części warsztatów mają sprawdzać nabytą wiedzę, często poprzez wykonywanie ćwiczeń czy symulowanie różnorodnych sytuacji, w których należy się odwołać do poznanych wcześniej przepisów. W przypadku prawa budowlanego w części warsztatów uczestnicy bardzo często zajmują sie na przykład sporządzaniem umów o prace budowlane.

Są one następnie sprawdzane przez osoby prowadzące szkolenie, wskazywane są błędy jak również omawia się szczegółowo pomyłki czy odpowiada na związane z tematem pytania uczestników.
 
Ze względu na fakt, iż kursanci potrzebują nieco czasu na przyswojenie informacji, tego typu szkolenia bardzo często są rozbijane na kilka dni. Dzięki temu można znacznie lepiej utrwalić swoją wiedzę i przygotować sie do jej praktycznego stosowania podczas warsztatów. Obecnie ten model szkolenia wybiera coraz więcej firm, zlecających ich na indywidualne przygotowanie dla swoich pracowników.

Daje to możliwość przyswojenia przez pracowników informacji w zakresie ściśle związanym z profilem działalności danej firmy jak również utrwalić je na warsztatach tak, aby można je było bez problemu stosować.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.