Zamówienia publiczne – szkolenia z prawa unijnego

Osoby zajmujące się problematyką zamówień publicznych poza systemem prawa krajowego, powinny znać również regulacje unijne, które, ze względu na członkostwo Polski w Unii Europejskiej również odgrywają niebagatelną rolę.

   
  Osoby zajmujące się problematyką zamówień publicznych poza systemem prawa krajowego, powinny znać również regulacje unijne, które, ze względu na członkostwo Polski w Unii Europejskiej również odgrywają niebagatelną rolę.

  Tego rodzaju szkolenia skierowane są przede wszystkim do beneficjentów środków UE zobowiązanych do stosowanie ustawy Prawo zamówień publicznych, osób biorących udział w procesie realizacji wszelkich projektów zobowiązanych do stosowanie ustawy Prawo zamówień publicznych, które są współfinansowane ze środków unijnych, a w końcu pracowników działających dla instytucji dokonujących kontroli prawidłowości wydatkowania środków pochodzących z Unii Europejskiej.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Zamówienia publiczne - szkolenia z zakresu prawa UE powinny zapoznawać uczestników z zagadnieniami przepisów Prawa zamówień publicznych pod kątem wymogów i obowiązków beneficjentów projektów Unii Europejskiej. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na nieprawidłowości wynikające z krajowego „taryfikatora” korekt finansowych za naruszenia Prawa zamówień publicznych pod kątem realizacją projektów współfinansowanych ze środków unijnych, jak również procedury odwoływania się od wyników kontroli, formy i trybu składania wyjaśnień.
   
  Dodatkowym atutem tego rodzaju szkoleń są zawsze przykłady praktyczne i rzeczywiste rozwiązania problemów oraz, co w zasadzie jest już standardem we wszelkich prowadzonych szkoleniach i kursach – konsultacje indywidualne ekspertów z uczestnikami oraz wymiana doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami szkolenia.

  Niektóre firmy obecnie oferują nawet jedynie ramowy program szkolenia, który jest z czasem dostosowywany do wymogów uczestników.

  Podstawową metodą prowadzenia działań szkoleniowych powinien być aktywny warsztat pozwalający na zdobycie praktycznych umiejętności, case study oraz elementy wykładu. Dzięki takiej formie dodatkowo wzbogaconej o pracę indywidualną i w małych grupach przekazujemy uczestnikom wiedzę pozwalającą na kompetentną realizację zadań, z którymi spotykają się w swojej pracy zawodowej.

  Takie szkolenie pozwoli znacząco poszerzyć wiedzę uczestników z zakresu prawa zamówień publicznych, w kontekście projektów posiadających dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.