Szkolenia z zarządzania nieruchomościami – o czym i dla kogo?

Na rynku obecnie realizowane są szkolenia z zakresu gospodarowania nieruchomościami w kontekście praktycznych zastosowań zapisów Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Szkolenie oferowane jest w ramach dwudniowych warsztatów połączonych z konsultacjami, które trwają w sumie 16 godzin (dwie ośmiogodzinne sesje z przerwami). Dnia pierwszego szkolenie odbywa się w godzinach 10:00-18:00, a drugiego dnia w godzinach 09:00-17:00. Szkolenia oferowane są w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Szkolenie posiada formę interaktywną. Zajęcia, poza wykładem teoretycznym, posiadają również elementy praktyczne.

 
Na rynku obecnie realizowane są szkolenia z zakresu gospodarowania nieruchomościami w kontekście praktycznych zastosowań zapisów Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Szkolenie oferowane jest w ramach dwudniowych warsztatów połączonych z konsultacjami, które trwają w sumie 16 godzin (dwie ośmiogodzinne sesje z przerwami).

Dnia pierwszego szkolenie odbywa się w godzinach 10:00-18:00, a drugiego dnia w godzinach 09:00-17:00. Szkolenia oferowane są w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Szkolenie posiada formę interaktywną. Zajęcia, poza wykładem teoretycznym, posiadają również elementy praktyczne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Szkolenie „zarządzanie nieruchomościami” skierowane jest w szczególności do urzędników administracji publicznej, pracowników sektora bankowego, a także pracowników: firm budowlanych, deweloperów, firm zarządzających nieruchomościami, a w końcu biur pośrednictwa nieruchomości.

Maksymalna liczba uczestników jednego szkolenia wynosi 15 osób. Takie ograniczenie wynika z chęci zmaksymalizowania zysków wynikających z udziału w szkoleniu oraz umożliwiają trenerom indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu uczestnicy uzyskują szeroką i kompleksową wiedzę na temat praktycznego stosowania przepisów Ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz pochodnych przepisów w postaci rozporządzeń wykonawczych do ustawy i orzeczeń sądowych. Dzięki elementom warsztatowym uczestnicy poznają praktykę rozwiązywania sytuacji prawnie wątpliwych.

W końcu, tego rodzaju szkolenia pozwalają uczestnikom na spojrzenie z boku na własny styl i metody dotychczasowej pracy. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami pochodzącymi z różnych sektorów gospodarki możliwe jest uzyskanie świeżego spojrzenia na omawianą problematykę i zwiększenie efektywności własnej pracy.

Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi. Uczestnicy pracują w mniejszych grupach, dyskutują, wymieniają się własną wiedzą i doświadczeniami. Uczestnicy analizują też wspólnie studia przypadków, symulacje oraz wykonują pracę indywidualną. W końcu, szkolenie przewiduje też przeprowadzenie elementów wykładowych przez doktorów prawa.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.