Co to jest BUR?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym tak naprawdę jest BUR. Skrót ten nie jest jeszcze tak dobrze znany, co negatywnie odbija się na wielu firmach – wszystko z powodu ciekawych korzyści, jakie możemy zdobyć właśnie z BUR.

10 grudnia 2018
zdjęcie - Co to jest BUR?

 

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym tak naprawdę jest BUR. Skrót ten nie jest jeszcze tak dobrze znany, co negatywnie odbija się na wielu firmach – wszystko z powodu ciekawych korzyści, jakie możemy zdobyć właśnie z BUR.

Jeśli zawsze marzyliśmy o tym, aby udać się na jakiś kurs, jednak zawsze coś stawało nam na drodze, BUR nadchodzi nam z pomocą.

Ta ogólnodostępna witryna jest w stanie zdziałać w tej kwestii naprawdę wiele, a o jej potencjale możemy przekonać się sami, wyszukując interesujący nas kurs i wypełniając formularz już dziś.

Co to jest BUR? O Bazie Usług Rozwojowych słów kilka

BUR to ogólnodostępna platforma, która powstała z myślą o właścicielach małych i średnich przedsiębiorstw. To właśnie za pomocą tej witryny możemy odszukać interesujące nas szkolenie, by następnie wypełnić formularz i czekać na odpowiedź.

Jeśli pozytywnie przejdziemy weryfikację, to znak, że możemy liczyć na dofinansowanie z Unii Europejskiej na nasze szkolenia.

To doskonały projekt dla wszystkich firm, które do tej pory nie wysyłały swoich pracowników na szkolenia.

Nie ma lepszego sposobu na zwiększenie potencjału swojej firmy – odpowiednie szkolenie jest w stanie zdziałać naprawdę wiele.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

BUR i oferty rozwojowe

Na stronie znajdziemy również liczne kursy zawodowe, doradztwa, studia podyplomowe czy coaching.

Takie usługi pozwolą nam rozwijać swoje pasje jak i cele biznesowe o wiele szybciej i przyjemniej. BUR został stworzony z myślą o potrzebach przedsiębiorców jak i ich pracowników. To największa wyszukiwarka usług szkoleniowych w Polsce.

Dzięki niej mamy dostęp do wielu ważnych informacji, takich jak podmioty świadczące szkolenia, ich oferty jak i szansę na ocenienie usług z których dotychczas się korzystało przy jednoczesnym korzystaniu z opinii innych użytkowników.

Warto dodać, że firmy oferujące swoje szkolenia zostały dokładnie zweryfikowane, dlatego mamy pewność, że trafimy na usługi najwyższej jakości.

Zdobywanie nowej wiedzy jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe, jak z pomocą dofinansowania.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.