Czego nauczymy się na szkoleniu z obsługi Excela?

Inwestycja w rozwój pracownika, to niezmiernie ważna kwestia, na której może skorzystać zarówno firma jak i sam zainteresowany. Dodatkowe szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe, to szansa na lepsze zarobki i bardziej odpowiedzialne stanowiska.

Gamma - Czego nauczymy się na szkoleniu z obsługi Excela?


Czego nauczymy się na szkoleniu z obsługi Excela?

Inwestycja w rozwój pracownika, to niezmiernie ważna kwestia, na której może skorzystać zarówno firma jak i sam zainteresowany. Dodatkowe szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe, to szansa na lepsze zarobki i bardziej odpowiedzialne stanowiska. Szkolenia zawodowe można podzielić na dwa rodzaje. Pierwsze z nich odnoszą się do tak zwanych kompetencji miękkich, jak umiejętność pracy w grupie, sposoby komunikacji czy rozwiązywanie konfliktów. Drugi rodzaj szkoleń kładzie nacisk na umiejętności techniczne potrzebne podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Wśród takich szkoleń można wymienić chociażby szkolenie excel Poznań.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online: Zobacz również nasze szkolenia po angielskuDla kogo przeznaczone jest szkolenie z excela?

Excel, to jeden z najbardziej popularnych arkuszy kalkulacyjnych. Znajomość tego programu na zaawansowanym poziomie wymagana jest na coraz to większej liczbie stanowisk. W zasadzie, wszędzie tam, gdzie pracownik styka się z danymi, tabelkami czy statystykami przydatna będzie znajomość excela. Umiejętność stosowania skomplikowanych formuł znacznie ułatwia pracę. Niemal wszystkie korporacje wymagają dobrej znajomości programu.

Jak nauczyć się excela szybko i skutecznie?

Excel to na pozór dosyć skomplikowany program. Można próbować rozgryźć jego obsługę na własną rękę. Będzie to jednak proces dosyć czasochłonny. Dobre szkolenia z obsługi programów komputerowych pomogą zrozumieć zasadę ich działania, a także sprawią, że wiedza przyswajana będzie łatwiej. Centrum szkoleniowe Poznań, to miejsce, w którym można poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Cyklicznie organizowane są w nim kursy dla pracowników, a jednym z poruszanych problemów jest obsługa excela. Planując rozwój kariery zawodowej należy mieć na uwadze, że konkurencja nie śpi.

Chcąc być wartościowym pracownikiem, trzeba nieustannie dbać o własny rozwój zawodowy. Inwestycja w siebie, to szansa na lepsze zarobki i szersze perspektywy zawodowe. Jedynie osoby, które stawiają na dobre szkolenia zawodowe są w stanie dojść na sam szczyt w swojej branży. Warto zauważyć, że obsługa programów kalkulacyjnych wymagana jest na coraz większej liczbie stanowisk, nawet humaniści powinni wiedzieć, jak obsługiwać program excel.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.