Czy warto się szkolić?

Dofinansowanie szkoleń to wciąż zagadka dla wielu osób. Przedsiębiorcy zastanawiają się jak je zdobyć, komu się należy i jakiej sumy mogą się spodziewać. Swoją przygodę z dofinansowaniem powinniśmy rozpocząć od odwiedzenia strony Bazy Usług Rozwojowych. To właśnie tam należy szukać interesującego nas szkolenia. Na tej ogólnodostępnej platformie jest wszystko, czego szukamy: od szkoleń dotyczących marketingu, po finanse i rachunkowość.

   

  Społeczeństwo można podzielić na dwie grupy: tych którzy stale się doszkalają i tych, którzy niestety nic nie robią w kierunku samorozwoju. Jednak czy takie stałe doszkalanie się coś daje?

  Czy warto się szkolić?

  Odpowiedź jest tylko jedna: warto, ponieważ nawet z najgorszego szkolenia można wynieść jakąś choćby najmniejszą wiedzę, która może się nam przydać do czegoś w przyszłości. Warto się także swoimi umiejętnościami wyróżniać spośród tłumu, ponieważ nigdy nie wiadomo jakie umiejętności nam się przydadzą i kiedy życie będzie wymagało od nas zmiany miejsca pracy.

  Wykazując się licznymi cechami wyróżniającymi nas spośród innych kandydatów, stajemy się bardziej atrakcyjni w oczach nowych przyszłych i potencjalnych pracodawców, u których będziemy starali się o pracę. A praca nigdy nie będzie stabilna i bezpieczna, ponieważ różne kryzysy pokazują, że nie ma stabilnych firm.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

  Nawet wielkie i rozwijające się firmy upadają, które funkcjonowały na rynku pracy przez kilkadziesiąt lat. Jednak ktoś może podać argument, że szkolenia są zbyt drogie na to by stale się szkolić. Tak i nie. Szkolenia są drogie, jednak istnieje szereg możliwości dzięki którym można tą cenę ominąć.

  Przykładem są liczne dofinansowania z Unii Europejskiej, biur pracy czy innych podobnych instytucji. Uczestniczenie w róźnych szkolenia otwiera nas także na nowe znajomości, co może się także przydać w przyszłości w celu nawiązania współpracy, która może zaowocować obustronnie. Co przyniesie zadowalające efekty jednej jak i drugiej stronie.

  Niekiedy może nawet bardziej niż umiejętności. Przykre to jest ale prawdziwe. Znajomości równieź przydają sie w życiu i trzeba się z tym liczyć. Stałe podnoszenie kwalifikacji daje możliwość podejmowania coraz większych wyzwań, co często prowadzi do awansu czy podnoszenia swoich aspiracji zawodowych.

  A dążenie do tych aspiracji owocuje sukcesami. Zatem jeśli masz jakiś pomysł na siebie to warto szukać różnych rozwiązań na to by móc się szkolić nawet na tych najdroższych szkoleniach.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.