Darmowe kursy unijne

Każdy człowiek, który chce zdobyć intratną posadę, wie jak ważne jest dobre wykształcenie. Rynek pracy jest współcześnie dość nasycony i aby zostać wybranym na jakieś stanowisko trzeba wykazać się nie lada zdolnościami. Dlatego też stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zwiększa nasze szanse na to, że uda nam się zdobyć dobrze płatną i interesującą nas pracę.

 

Każdy człowiek, który chce zdobyć intratną posadę, wie jak ważne jest dobre wykształcenie. Rynek pracy jest współcześnie dość nasycony i aby zostać wybranym na jakieś stanowisko trzeba wykazać się nie lada zdolnościami. Dlatego też stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zwiększa nasze szanse na to, że uda nam się zdobyć dobrze płatną i interesującą nas pracę.

Udział w szkoleniach i kursach to bardzo popularny sposób podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Wiele osób obawia się jednak, że udział w szkoleniach mocno nadszarpnie zawartość ich portfela. Na szczęście z wielu szkoleń można skorzystać całkowicie za darmo.

Część szkoleń oraz kursów jest natomiast współfinansowana ze środków unijnych. Jeżeli poszukujemy dofinansowanych lub darmowych kursów unijnych, warto odwiedzić stronę internetową Bazy Usług Rozwojowych. Odszukamy tam wiele ciekawych szkoleń oraz kursów.

Oczywiście nie da się zaprzeczyć, że część kursów jest płatna. W większości przypadków możemy jednak liczyć na dofinansowanie. Aby dowiedzieć się na jakich zasadach jest przyznawane dofinansowanie, warto wejść w odpowiednią zakładkę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Przy opisie każdego ze szkoleń znajduje się odpowiednia informacja o możliwości dofinansowania. Wyróżnione są również województwa, w których można ubiegać się o dofinansowanie ze środków unijnych.

Na stronie Bazy Usług Rozwojowych bez większego trudu odnajdziemy całe mnóstwo szkoleń z interesujących nas dziedzin. Szkolenia są adresowane do osób indywidualnych, a także do przedsiębiorców. Przedsiębiorcy powinni zwrócić uwagę na to, jakim przedsiębiorcom jest dedykowane dane szkolenie. Są bowiem szkolenia dedykowane mikro, małym oraz dużym przedsiębiorcom.

Oczywiście bez większych trudności znajdziemy również informację jaki przedsiębiorca ma prawo starać się o dofinansowanie. Niestety nie zawsze będziemy mogli skorzystać z interesującego nas szkolenia za darmo. Jeżeli jednak dobrze poszukamy, istnieją spore szanse na to, że nam się uda. Warto również popytać znajomych, którzy starali się o dofinansowane szkolenia.

Być może udzielą nam oni cennych wskazówek.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.