Desing thinking – szkolenie z kreatywnego myślenia

Szkolenie desing thinking przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy pragną nauczyć się myśleć kreatywnie i projektowo. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu stworzymy z naszymi współpracownikami niezwykły projekt. Rozpoczniemy od samego planu, a skończymy na prototypie. Szkolenie pozwoli nam nauczyć się myśleć tak, jak nasi klienci. Dzięki temu będziemy w stanie spełnić ich oczekiwania i stworzyć takie produkty, jakich pragną. Wyposażymy się w warsztat produktów, których nie sposób nie zakupić.

   
  Szkolenie desing thinking przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy pragną nauczyć się myśleć kreatywnie i projektowo. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu stworzymy z naszymi współpracownikami niezwykły projekt.

  Rozpoczniemy od samego planu, a skończymy na prototypie. Szkolenie pozwoli nam nauczyć się myśleć tak, jak nasi klienci. Dzięki temu będziemy w stanie spełnić ich oczekiwania i stworzyć takie produkty, jakich pragną. Wyposażymy się w warsztat produktów, których nie sposób nie zakupić.

  Szkolenie z desing thinking
   
  Prócz zdolności kreatywnego myślenia i rozwijania naszych planów zdobędziemy metody i techniki rozwiązywania problemów w naszym zespole. Dzięki takiej współpracy, która działa odpowiednio szybko i efektywnie będziemy w stanie odnosić jeszcze więcej sukcesów i zdobywać coraz szersze grono lojalnych i stałych klientów.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Rozwój nowoczesnych technologii spowodował że współcześni menadżerowie i liderzy stanęli przed nowym wyzwaniem, jakim jest kierowanie zespołami rozproszonymi. Jak sprawnie kierować pracą osób które pracują w jednym zespole a fizycznie znajdują się gdzie indziej?

  Mogą Cię zainteresować: talenty Gallupa, szkolenie dla brygadzistówszkolenia otwarte Warszawa.

  Każdy, kto pracuje w firmie wie, jak trudno jest przełożyć zalążek pomysłu, który pojawił się w naszej głowie na rzeczywistość. Desing thinking pomoże nam przenieść nasze marzenia. Szkolenie kierowane dla wszystkich tych, którzy nie boją się kreatywnych i innowacyjnych pomysłów. Pragną tworzyć zupełnie nowe produkty i poszerzać swoje umiejętności w zakresie ich tworzenia.

  Desing thinking - jaki jest cel szkolenia?

  Dzięki odbytemu szkoleniu będziemy już na starcie mogli stwierdzić, czy nasz nowy pomysł jest możliwy do zrealizowania w praktyce. Desing thinking pomaga nam również doskonalić istniejące już dotychczas produkty. Zmienimy je tak, aby naprawić błędy które przyczyniały się do tego, że produkty te nie zostały odebrane przez klientów z entuzjazmem.

  Szkolenie pozwoli nam wprowadzać nowe, innowacyjne pomysły, rozwiązania i metody prosto w nasze produkty. Zwiększy się nasza sprzedaż a przy tym i sukces firmy. Wyeliminowanie konkurentów stanie się tylko kwestią czasu.
   
  Dzięki udoskonalonym produktom zauważymy, jakie błędy popełnialiśmy dotychczas jak i dlaczego nie byliśmy w stanie odnosić na tym polu żadnych sukcesów. Zrozumiemy, jak nieograniczona jest nasza wyobraźnia i ile nowości jesteśmy w stanie wprowadzić do naszej firmy, odświeżając jej wizerunek jak i produkty na rynku.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.