Imprezy dla pracowników

Każdy wie, że tym, co napędza zespół pracowników do efektywniej i sukcesywnej pracy, jest dobrze przeprowadzona pracownicza integracja, impreza dla pracowników i team building.

zdjęcie - (the_title())

  Trudno jednak zintegrować wszystkich pracowników w godzinach pracy, w czasie których każdy skupia się na jak najlepszej pracy, a na zacieśnienie więzi z innymi pracownikami ma tylko przerwy. Dlatego też świetnym pomysłem jest usprawnienie komunikacji między członkami poszczególnych zespołów w Twojej firmie poprzez organizację imprezy firmowej.

  Firmowe imprezy integracyjne mogą odbywać się zarówno w miejscu pracy, choć przeważnie siedziba firmy zbyt mocno kojarzy się z wykonywanymi na co dzień obowiązkami, mogą też odbywać się w plenerze, w miejscowości oddalonej od siedziby nawet o kilkaset kilometrów. Najważniejsze, by podczas takiego wydarzenia Twoi pracownicy rozluźnili się i skojarzyli Twoją firmę z pozytywnymi doświadczeniami, spędzili ze sobą razem czas i zaczęli lepiej komunikować się między sobą, a także być może wykazali się podczas pracy zespołowej.

  Najlepszymi imprezami integracyjnymi są te, które wymagają włączenia się wszystkich członków do pracy zespołowej. Możliwości jest wiele, istnieje też bardzo dużo firm, które profesjonalnie zajmują się tego typu organizacją przedsięwzięć. Nie brak również tego typu imprez w okresie zimowym – dobrym pomysłem na taki czas jest wybranie się na narty. W sezonie zimowym przecież zdarzają się takie tygodnie, w których nie ma zbyt wielu klientów i cały Twój zespół może wybrać się na krótkie, firmowe wakacje.

  Zaletą płynącą z wybrania narciarstwa na imprezy dla pracowników jest to, że wszyscy Twoi pracownicy, którzy przeważnie zajmują się czynnościami związanymi z wykonywaniem pracy umysłowej, będą mogli aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu, a tym samym również w kreatywny, lecz nieco inny sposób wykorzystać swoje zdolności.

  Dobrym pomysłem jest między innymi zorganizowanie wyścigów narciarskich – będzie to doskonały sposób na przekonanie się, kto ma w sobie duszę zwycięzcy i zajmie pierwsze miejsce z całej grupy. Zorganizowane grupowe rozgrywki pozwolą Ci sprawdzić, kto jest naturalnie urodzonym liderem grupy. Firmowe imprezy integracyjne i team building to świetny sposób, by stworzyć dodatkowe korzyści dla Twoich pracowników w postaci dodatkowego bonusu, ale też możliwość sprawdzenia Twoich pracowników w terenie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.