Imprezy firmowe świetną okazją do integracji całej firmy

Dlaczego organizowanie imprez pracowniczych może okazać się korzystne dla Twojej firmy? Przede wszystkim – sprawiasz, że wszyscy dobrze się bawią, a przez zabawę również wytwarzają między sobą silne zdolności komunikacyjne.

Gamma - Imprezy firmowe świetną okazją do integracji całej firmy

  Lepiej komunikują się nie tylko w życiu osobistym, ale także pracowniczym, co skutecznie przekłada się na wyniki sprzedażowe Twojej firmy. Ponadto, podczas czynnego udziału wszystkich uczestników w przedsięwzięciu integracyjnym masz okazję przekonać się o ich naturalnych cechach charakteru. Impreza firmowa to dobry powód, by każdy czuł się swobodnie i pokazał swoją prawdziwą twarz, a może nawet swój ukryty potencjał.


  Możliwości stworzenia przyjaznych warunków firmowych imprez jest naprawdę wiele. Razem z naszymi pracownikami możemy wybrać się zarówno na kilkudniową wyprawę, jak i dosłownie na kilka godzin. Rewelacyjnym miejscem na dłuższe imprezy mogą być na przykład jeziora, góry, gdzie można aktywnie uprawiac różnego rodzaju sporty i sprawdzić swoich pracowników pod względem ich reagowania w warunkach naturalnych. Miejscem z kolei na krótsze imprezy firmowe może być w obrębie tego samego miasta czy powiatu. Daleko wybierać się nie trzeba, żeby wszyscy nasi pracownicy zapomnieli, że nie pracują i mogli poczuć się swobodnie.


  Choć imprezy pracownicze w dużej mierze odbywają się po to, by sprawdzić zdolności pracowników do integracji i wyłonić naturalnego przywódcę, to jednak nie zawsze wszyscy pracownicy rzeczywiście mają ochotę skorzystać z takiego wyjazdu. Dla jeszcze innych będzie to forma świetnego relaksu. Dlatego też możliwość dofinansowania lub opłacenia w całości takiego wyjazdu może stać się rodzajem nagrody dla tych pracowników, którzy lubią się wykazać. Dla wielu z nich wspólny wyjazd będzie atrakcją i okazją nie do zaprzepaszczenia, dlatego będą starać się dać z siebie wszystko, by zdobyć nagrodę i mieć okazję do wyjazdu poza miasto bądź wzięcia udziału w ciekawym przedsięwzięciu. Firmowe imprezy są świetną formą nie tylko integrowania wszystkich pracowników ze sobą, ale także ich motywowania do lepszej i efektywniejszej pracy poprzez system nagród przyznawanych za intensywną pracę.


  Ponadto, kto powiedział, że właściciel firmy sam nie może z daleka od pracy odpocząć razem ze swoimi pracownikami, by poznać ich lepiej i samemu się z nimi zintegrować?

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.