Kluczowi pracownicy w firmie

W dzisiejszych czasach pracodawcy mają mnóstwo możliwości budowania pozytywnego wizerunku firmy. Świadomość i rozumienie różnic pokoleniowych jakie istnieją na współczesnym rynku pracy, korzystanie z mediów ( w tym z tych niezwykle popularnych mających niezwykle szerokie grono odbiorców – mediów społecznościowych), odpowiednia polityka mająca na celu zarządzanie umiejętnościami wybitnych pracowników i skuteczne programy motywacyjne, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza możliwości.

zdjęcie - (the_title())

   

  W dzisiejszych czasach pracodawcy mają mnóstwo możliwości budowania pozytywnego wizerunku firmy. Świadomość i rozumienie różnic pokoleniowych jakie istnieją na współczesnym rynku pracy, korzystanie z mediów ( w tym z tych niezwykle popularnych mających niezwykle szerokie grono odbiorców - mediów społecznościowych), odpowiednia polityka mająca na celu zarządzanie umiejętnościami wybitnych pracowników i skuteczne programy motywacyjne, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza możliwości. Employer Branding, czyli metody zatrzymania kluczowych pracowników w firmie. Dla firm, które chcą istnieć s sukcesem na rynku jest to absolutna podstawa. Najnowsze badania dowodzą, że mniej niż 20% wszystkich firm nie podejmuje walki o najlepszych i najbardziej efektywnie pracujących pracowników. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy ma niezwykle istotny wpływ na pozyskiwanie najlepszych w danej branży pracowników.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

  Employer Branding w głównej mierze pozwala nie tylko na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki. Przede wszystkim umożliwia jednak dość widoczne podkreślenie wszystkich tych obszarów, w których dana firma wyróżnia się na tle konkurencji. Idealny pracodawca ma większe szansę na przyciągnięcie do siebie unikatowych i niezwykle wartościowych dla interesów firmy pracowników. Często bowiem idealny pracodawca jest synonimem idealnego miejsca do pracy. Employer Branding aby przyniósł oczekiwane rezultaty musi rozumieć i akceptować różnice pokoleniowe, szczególnie w sferze spojrzenia na sprawy zawodowe. Oczywiście w każdej firmie aby zatrzymać najbardziej kluczowych pracowników, niezwykle ważne jest oddzielenie życia prywatnego i zawodowego. Pracownik, którego życie kręci się jedynie wokół miejsca zatrudnienia z całą pewnością po pewnym czasie przestanie pracować efektywnie i skutecznie. Wiele firm zatrudnia profesjonalistów, którzy skupiają się wyłącznie na wszystkich działaniach, które mają na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy. Takie osoby doskonale znają specyfikację social media i PR, dzięki czemu budują pozytywny wizerunek marki.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.