Organizacja eventów – sposób na zadbanie o pracowników

Wspólna praca oznacza zarówno premiowanie jak i motywowanie do dalszych działań ukierunkowanych na dobro firmy. Idealną nagrodą dla pracowników angażujących się w proces budowania silnego i efektywnego przedsiębiorstwa będzie organizacja wyjazdu firmowego.

   
  Wspólna praca oznacza zarówno premiowanie jak i motywowanie do dalszych działań ukierunkowanych na dobro firmy. Idealną nagrodą dla pracowników angażujących się w proces budowania silnego i efektywnego przedsiębiorstwa będzie organizacja wyjazdu pracowniczego.

  Sprostanie oczekiwaniom pracowników nie jest łatwym zadaniem, chyba że menedżer podejdzie do zadania profesjonalnie, a zatem wynajmie agencję, która w sposób fachowy i kompleksowy zorganizuje całe wydarzenie. Warto wybrać solidną i wiarygodną firmę, która oprócz profesjonalnego podejścia do przedsięwzięcia, będzie potrafiła zaproponować kreatywne eventy. Znajomość najnowszych trendów oraz wiedza techniczna i umiejętności organizacyjne agencji eventowej wyznaczają poziom obsługi imprezy przeznaczonej dla firmy.
   
  Decydując się choćby na wyjazd dla pracowników, warto wziąć pod uwagę, że jego przebieg powinien odbyć się bez żadnych zakłóceń, które mogłyby doprowadzić do niepotrzebnych spięć i nieporozumień. Chodzi przecież o coś zupełnie odwrotnego. Impreza powinna być sposobem na odreagowanie stresu, zdobycie wiedzy oraz rozluźnienie i poprawienie stosunków pomiędzy podwładnymi.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

  Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

  Dlatego ważnym jest zainwestowanie w kadrę z potencjałem technicznym i organizacyjnym, a także doświadczoną i zaangażowaną w wykonanie zlecenia. Dbałość o szczegóły takie jak: odpowiedni standard hoteli, dogodny transport i pomysłowe atrakcje to wyznaczniki zrealizowania dobrej imprezy.
   
  Wiele agencji zajmujących się organizacją eventów przedstawia własne gotowe scenariusze, jednak zawsze można dodatkowo je urozmaicić i dostosować do potrzeb uczestników. Warsztaty fotograficzne, kulinarne czy taneczne, a może zabawa na symulatorach wyścigów lub olimpiada firmowa. Impreza pracownicza jest świetną okazją do okazania, jak cenni są dla przedsiębiorstwa jego pracownicy.

  Ponadto podnosi poczucie wartości, a także kreuje większą lojalność wobec firmy. Buduje zespół, który w świetnej atmosferze będzie pracował dla firmy i dobrze czuł się w jej przestrzeni. Warto sprawić, by wyjazd pracowniczy okazał się niepowtarzalną przygodą, która zbliży do siebie pracowników oraz wzmocni więzi, zapewni satysfakcjonujące i niezapomniane wrażenia kadrze zarządzającej i jej podwładnym.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.