Paintball jako ciekawa realizacja Twojej imprezy firmowej

Kto powiedział, że udane imprezy firmowe muszą oznaczać integracyjne spożywanie alkoholu po godzinach pracy? Wcale tak nie musi być, bo istnieje wiele firm, które zajmują się profesjonalną obsługą i organizacją imprez firmowych!

zdjęcie - (the_title())

Aktualnie pracodawca chcący przetestować swoich pracowników w nieco odmiennych niż pracownicze warunkach może pokusić się o skorzystanie z jednej z wielu takich ofert. To wspaniała okazja do przekonania się, kto wie wystarczająco w temacie teambuilding'u, by zastosować swoją wiedzę w praktyce i pomóc Ci stworzyć zgrany, świetnie komunikacyjny się ze sobą zespół pracowniczy, który sprawi, że Twoja firma osiągnie prawdziwy sukces.

Bo przecież sukces nie przychodzi z wielką ilością klientów, lecz z klientami, którzy posiadają dobre zdanie o Twojej firmie, prawda? Stąd też integracja Twoich pracowników jest niezmiernie ważna - świetnie komunikujący się pracownicy to szybciej rozwiązywane w korzystniejszy sposób sprawy Twoich klientów, ich lepsze samopoczucie i odbiór Twojej firmy, a co za tym idzie - polecanie właśnie Twoich usług lub produktów swoim przyjaciołom i rodzinie. I właśnie ten sposób jest najlepszy, by pokonać swoją konkurencję na rynku!

Jedną z form udanych imprez pracowniczych, na której przetestujesz swoich pracowników, jest między innymi paintball. Sport ten połączony z dawką świetnych wrażeń oraz zabawy pozwala wyłonić przywódców spośród grupy uczestników. Ponadto, Twój teambuilding może zacząć się właśnie od takiej imprezy pracowniczej, podczas której pracownicy muszą sobie nawzajem zaufać i stworzyć zespół, który pokona przeciwnika. W naturalnych warunkach przekonasz się, kto ma nerwy ze stali, a kto szybko potrafi działać nawet w sytuacji zagrożenia, kto jest najbardziej przebiegły, a kto najszybciej zginie. Gra ta sprawia, że uczestnicy na chwilę potrafią zapomnieć o prawdziwym, otaczającym ich świecie, w wyobraźni rzeczywiście w jakiś sposób ze sobą walczą bądź walczą o swoje "życie".

Pomagają sobie, ale również stosują nieuczciwe chwyty - wszystko po to, żeby na końcu okazać się zwycięzcą. Gra ta na wiele sposobów przekaże Ci wiele informacji dotyczących ludzi, którzy pracują w Twojej firmie, a zainwestowane w tego typu imprezę fundusze z powodzeniem zwrócą się wielokrotnie w postaci dochodu Twojej firmy, bo przecież zgrany zespół - to zmotywowany zespół.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.