Rejestr usług rozwojowych

Szkolenie swoich pracowników jeszcze nigdy nie było tak proste. Z pomocą unijnego wsparcia i Rejestru Usług Rozwojowych podnoszenie swoich kwalifikacji stało się szybkie i przyjemne.

 

Szkolenie swoich pracowników jeszcze nigdy nie było tak proste. Z pomocą unijnego wsparcia i Rejestru Usług Rozwojowych podnoszenie swoich kwalifikacji stało się szybkie i przyjemne.

Wpisując się do tego rejestru możemy liczyć na wsparcie, jeśli nasza firma jest małym bądź średnim przedsiębiorstwem.

Jeśli dodatkowo spełniamy inne warunki, np. takie jak działanie w branży o wysokim potencjale, nasza firma może liczyć na większe dofinansowanie.

Rejestr Usług Rozwojowych

Wszystko za sprawą witryny, która stała się bazą dla firm szkoleniowych. To właśnie na niej możemy za pomocą wyszukiwarki odszukać interesujące nas szkolenie i rozpocząć je niedługo. To niezwykle proste i przede wszystkim darmowe.

Firmy, jakie oferują szkolenia, zostały dodatkowo przebadane pod kątem prowadzonych usług. Decydując się więc na szkolenia, które są dofinansowane z Unii mamy gwarancję najwyższej jakości usług.

Na tej stronie znajdziemy wszystko: od szkoleń na prowadzenie wózka widłowego, po tematykę typowo marketingową i związaną z rachunkowością.

Każdy znajdzie tutaj szkolenie dla siebie, niezależnie od wieku i zdobytych już wcześniej kwalifikacji.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Wsparcie z Unii Europejskiej

Takie dofinansowanie otwiera nam naprawdę wiele możliwości. Dzięki temu nasza firma może szybciej się rozwinąć, a my możemy cieszyć się wykwalifikowanymi pracownikami, którzy są obeznani w każdej dziedzinie.

Aby zdobyć dofinansowanie dla naszej firmy, wystarczy odwiedzić stronę usług rozwojowych i wypełnić odpowiedni formularz.

Kluczowa jest wielkość naszego przedsiębiorstwa, ponieważ od ilości zatrudnionych pracowników zależy wysokość kwoty, jaką uda nam się uzyskać od Unii Europejskiej.

Równie ważnym czynnikiem jest województwo, w jakim jest nasza firma. Czynniki te decydują o wysokości naszego dofinansowania. Takie szkolenia do doskonała okazja dla każdej firmy.

Idealnie sprawdzą się również dla osób bezrobotnych.

Co ciekawe, kursy skierowane są także do osób niepełnosprawnych. W szkoleniach może wziąć więc udział każdy, kto wykaże taką chęć.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.