Sposób na zrelaksowany zespół

Wśród pracowników oraz przedsiębiorców XXI wieku panuje przekonanie, że życie zawodowe trzeba skutecznie separować od tego prywatnego, w przeciwnym wypadku problemy w pracy mogą bardzo szybko przerodzić się w problemy rodzinne.

Gamma - Sposób na zrelaksowany zespół

  Jest to poniekąd prawda, jednak nie zapominajmy, że nasi współpracownicy lub podwładni to osoby, z którymi spędzamy od 6 do nawet 12 godzin dziennie, przez co wskazane jest, aby utrzymywać z nimi możliwie jak najlepszy kontakt. Nierozwiązane spory oraz konflikty, także na polu pozazawodowym, mogą negatywnie wpływać na komfort pracy oraz współpracę między poszczególnymi pracownikami.

  W sposób bezpośredni przełoży się to nie tylko na samopoczucie wszystkich członków zespołu, ale również na jakość wykonania projektu oraz terminowość zespołu nad nim pracującego. Dlatego w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od tego jak duże jest, od czasu do czasu powinien zostać zorganizowany wyjazd firmowy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

  Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

  Imprezy firmowe lub teambuilding w naszej firmie będą na pewno dużym zaskoczeniem dla wszystkich pracowników, oczywiście jeśli wyjazdy integracyjne w naszej firmie nie były do tej pory organizowane. Dodatkowo członkowie zespołu będą mieli okazję do poznania siebie nawzajem także prywatnie, ponieważ często w bardzo dużych przedsiębiorstwach relacje między pracownikami są czysto służbowe. Jak zorganizować jednak tego rodzaju wyjazd i jakie atrakcje powinny się w nim znaleźć?

  Ta propozycja będzie skierowana dla właścicieli przedsiębiorstw, których członkowie zespołu to głównie mężczyźni, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby uczestniczkami tej atrakcji były również kobiety (jeżeli oczywiście wcześniej wyrażą taką chęć).Mowa tutaj o wycieczce na poligon wojskowy.

  Tego rodzaju obiekt zazwyczaj kojarzy się z miejscem, na którym ćwiczą żołnierze. Jest to poniekąd prawda, jednak nie tylko. Poligon wojskowy umożliwia ujrzenie na żywo najmowych i najnowocześniejszych sprzętów wojskowych, a w niektórych przypadkach sprzętem tym można odbyć wycieczkę. W niektórych obiektach tego rodzaju można również wykupić lekcje strzelania na strzelnicy.

  Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ zawsze w zajęciach, w których wykorzystuje się broń, wymagana jest obecność osoby doświadczonej. Dzięki temu nasi pracownicy będą mogli bez obaw strzelać do celów, a potem porównywać wyniki. Jest to doskonała zabawa, dzięki której zespół wróci do pracy zrelaksowany i pełen zapału do pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.