Szkolenia dla firm Poznań

Człowiek, który się nie rozwija cofa się. Tę maksymę można zastosować prawie do każdego pracownika w każdej firmie. Nie wszyscy z tego cofania zdają sobie jednak sprawę. Już jakiś czas temu naukowcy udowodnili, że aby mózg pracował efektywnie potrzebne są mu nowe bodźce.

Gamma - Szkolenia dla firm Poznań


Szkolenia dla firm Poznań

Człowiek, który się nie rozwija cofa się. Tę maksymę można zastosować prawie do każdego pracownika w każdej firmie. Nie wszyscy z tego cofania zdają sobie jednak sprawę. Już jakiś czas temu naukowcy udowodnili, że aby mózg pracował efektywnie potrzebne są mu nowe bodźce.

Jeżeli więc nie dajemy mu wyzwań w postaci nowych informacji do przyswojenia (i zapamiętania na dłużej) to zaczyna działać gorzej. To jedna strona medalu.

Z drugiej strony świat wciąż idzie naprzód, technologia codziennie wprowadza nowe rozwiązania, prawo się zmienia, a tempo pracy wzrasta. Jeżeli więc pracownik nie będzie starał się nadążyć za tymi zmianami stojąc w miejscu da się przez nie wyprzedzić.

Biorąc to pod uwagę dość istotnym wydaje się być zadbanie o to, by pracownicy mogli się rozwijać, zdobywać nowe kompetencje, czy też zwyczajnie nadążać za zmianami, jeżeli wpływają one na ich pracę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online: Sprawdź również nasze szkolenia po angielsku

Wiadomo, że nie każdy sam z siebie będzie chciał zainwestować swoje środki i czas, na to by się rozwijać, pracodawca jednak powinien przynajmniej zadbać o to, by pracownicy doszkalali się w zakresie zmian, które istotnie wpływają na ich pracę, a zależeć od tego może dobro firmy. Sposobów na to jest wiele.

Jedni dofinansowują kursy czy szkolenia, które pracownicy sami sobie wybrali (w takim przypadku, zwłaszcza jeżeli wydatek jest znaczny, polecam podpisanie zobowiązania o pozostaniu w zatrudnieniu przez określony czas i określić rekompensatę za rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika przed tym terminem).

Inni zaś organizują zamknięte szkolenia. Dla firm Poznań, jak i inne duże miasta przedstawia bogatą ofertę szkoleń, możliwych do zorganizowania w siedzibie firmy jak i poza nią (na przykład szkolenia w formie wyjazdowej – przy okazji może to być dobra motywacja, lub forma uznania dla pracownika).

Pamiętajmy jednak, że nie każde szkolenie warte jest swojej ceny, i że nie każdy pracownik potrzebuje takich samych treści. Warto do każdej osoby podchodzić indywidualnie (w miarę możliwości). Jednak aby było to możliwe bezpośredni przełożony musi znać dobrze pracownika (na stopie zawodowej), być swego rodzaju liderem, który potrafi rozpoznać co komu w danym momencie jest potrzebne.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.