Szkolenia komunikacja interpersonalna dla pracowników

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by jego firma utrzymała się na rynku jak najdłużej. Co w związku z tym trzeba zrobić? Przede wszystkim mówi się dzisiaj dużo o inwestycji w ludzi. Dlaczego? Otóż to przecież właśnie dzięki pracownikom istnieje firma, a co więcej – od ich pracy zależy w dużej mierze sukces firmy.

zdjęcie - (the_title())

 

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by jego firma utrzymała się na rynku jak najdłużej. Co w związku z tym trzeba zrobić? Przede wszystkim mówi się dzisiaj dużo o inwestycji w ludzi. Dlaczego? Otóż to przecież właśnie dzięki pracownikom istnieje firma, a co więcej - od ich pracy zależy w dużej mierze sukces firmy. Dlatego też...

Szkolenia dla pracowników - podstawa rozwoju firmy

Otóż naprawdę warto inwestować w przeróżne szkolenia dla pracowników. Jakie? Na pewno te, dzięki którym odkryją oni swoje zalety, wady, jak postępować w określonych sytuacjach. Takie proste już szkolenia nieporównywalnie poprawią jakość pracy w firmie, a co więcej możliwe jest, że dzięki nim odkryjemy w jakimś pracowniku coś, czego wcześniej nie potrafiliśmy dostrzec. Warto także pomyśleć o szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Umiejętność wyrażania swoich myśli w zrozumiały sposób oraz uważnego słuchania innych to podstawowe kompetencje w miejscu pracy oraz w życiu prywatnym. Twórz pozytywne relacje w swoim miejscu pracy. Zmiana zaczyna się od Ciebie. Dowiedz się jak komunikować się skutecznie.Zobacz:

Szkolenia komunikacja interpersonalna

Dlaczego są one tak istotne? Otóż przede wszystkim umożliwiają pracownikom efektywne rozwiazywanie problemów i komunikowanie własnych potrzeb. Warto bowiem zastanowić się, skąd czasami bierze się tak wiele konfliktów albo nieścisłości? Czy to dlatego, że pracownicy się nie lubią? Że celowo niewydolnie pracują? Oczywiście, że nie! A może dlatego, że źle skonstruowaliśmy zespół? To już jest możliwe, jednak warto zauważyć, że każdy z nas słuchając drugiej osoby, usłyszy zupełnie coś innego. Dzieje się tak, ponieważ każdy z nas na swój sposób nieco inaczej odbiera świat. Warto zauważyć tę zależność, gdyż bogatsi o tę wiedzę, możemy bez problemu tak sformułować polecenie, aby druga osoba zrozumiała, o co nam chodzi. Wówczas praca na pewno będzie przyjemniejsza i bardziej efektowna.

Dobre szkolenia z komunikacji interpersonalnej

Jak jednak wybrać rzeczywiście dobre szkolenie z komunikacji interpersonalnej? Przede wszystkim warto spojrzeć na organizatora i prowadzącego. Najczęściej są to dość znane osoby, zatem spokojnie znajdziemy wiele informacji w Internecie na ich temat oraz opinii o prowadzonych przez nich szkoleniach.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.