Szkolenia z rozwoju osobistego

Nie jest najmniejszą tajemnicą to, że każdy kto chce odnieść sukces, niezależnie od tego czy w życiu zawodowym czy prywatnym powinien dążyć do nieustannego rozwoju. Nawet krótka z założenia stagnacja może niespodziewanie przerodzić się w długoletnią niechęć do zdobywania nowych umiejętności. Rozwój kariery zawodowej może odbywać się na kilku płaszczyznach. Na pierwszym miejscu powinno stać doskonalenie umiejętności związanych bezpośrednio z wykonywanym zawodem.
26 maja 2018
zdjęcie - Szkolenia z rozwoju osobistego
 
Nie jest najmniejszą tajemnicą to, że każdy kto chce odnieść sukces, niezależnie od tego czy w życiu zawodowym czy prywatnym powinien dążyć do nieustannego rozwoju. Nawet krótka z założenia stagnacja może niespodziewanie przerodzić się w długoletnią niechęć do zdobywania nowych umiejętności.

Rozwój kariery zawodowej może odbywać się na kilku płaszczyznach. Na pierwszym miejscu powinno stać doskonalenie umiejętności związanych bezpośrednio z wykonywanym zawodem. Jednak gwarantem osiągnięcia sukcesu będą jednoczesne szkolenia z rozwoju osobistego.

Dla kogo przeznaczone są takie szkolenia?

Szkolenia z rozwoju osobistego, czyli tak zwany trening umiejętności miękkich bez wątpienia przyda się każdemu, niezależnie od tego jakie zajmuje stanowisko. W każdym zawodzie przecież przydatna będzie asertywność czy też umiejętności negocjacyjne, zwłaszcza jeżeli trzeba będzie z przełożonym wynegocjować podwyżkę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli występujesz publicznie i chcesz pozbyć się tremy, wywołać pierwsze dobre wrażenie oraz być pewnym siebie podczas mówienia do szerszego grona odbiorców, zapraszamy na szkolenie z wystąpień publicznych z Jackiem Rozenkiem . Zobacz również: wizerunek  w miejscu pracy, sztuka-savoir-vivre.

Szkolenia dotyczące rozwoju osobistego mogą występować w różnych formach. Niektóre z nich dedykowane są pracownikom konkretnej firmy, z kolei inne to szkolenia otwarte, na które może zapisać się każdy. Trwają zazwyczaj jeden lub dwa dni, podczas których wiedza przekazywana jest w sposób intensywny.

Czego można nauczyć się na takim szkoleniu?

Zakres przekazywanej wiedzy jest uzależniony od tego, jakie wybierze się szkolenie. Rynek szkoleń i warsztatów w ostatnich latach bardzo się rozrósł, oferując obecnie ogromną gamę możliwości.

Dostępne są między innymi takie panele jak umiejętność radzenia sobie ze stresem, doskonalenie kompetencji lidera, rozwiązywanie konfliktów, trening asertywności czy kreatywnego myślenia.

Program szkoleniowy został opracowany w taki sposób, aby zarazem uczestnik mógł zdobywać wiedzę teoretyczną jak i miał możliwość przećwiczenia jej w praktyce.

Niewielkie grupy oraz warsztatowa forma zajęć pozwalają na szybkie przyswojenie nowych umiejętności. Warto stale się rozwijać, bo tylko progres może zaprowadzić na szczyt zawodowej kariery na którym chciałby przecież znaleźć się każdy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.