Szkolenia z rozwoju osobistego

Nie jest najmniejszą tajemnicą to, że każdy kto chce odnieść sukces, niezależnie od tego czy w życiu zawodowym czy prywatnym powinien dążyć do nieustannego rozwoju. Nawet krótka z założenia stagnacja może niespodziewanie przerodzić się w długoletnią niechęć do zdobywania nowych umiejętności. Rozwój kariery zawodowej może odbywać się na kilku płaszczyznach. Na pierwszym miejscu powinno stać doskonalenie umiejętności związanych bezpośrednio z wykonywanym zawodem.
   
  Nie jest najmniejszą tajemnicą to, że każdy kto chce odnieść sukces, niezależnie od tego czy w życiu zawodowym czy prywatnym powinien dążyć do nieustannego rozwoju. Nawet krótka z założenia stagnacja może niespodziewanie przerodzić się w długoletnią niechęć do zdobywania nowych umiejętności.

  Rozwój kariery zawodowej może odbywać się na kilku płaszczyznach. Na pierwszym miejscu powinno stać doskonalenie umiejętności związanych bezpośrednio z wykonywanym zawodem. Jednak gwarantem osiągnięcia sukcesu będą jednoczesne szkolenia z rozwoju osobistego.

  Dla kogo przeznaczone są takie szkolenia?

  Szkolenia z rozwoju osobistego, czyli tak zwany trening umiejętności miękkich bez wątpienia przyda się każdemu, niezależnie od tego jakie zajmuje stanowisko. W każdym zawodzie przecież przydatna będzie asertywność czy też umiejętności negocjacyjne, zwłaszcza jeżeli trzeba będzie z przełożonym wynegocjować podwyżkę.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź umiejętności i narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania zespołem.Zobacz szkolenia:

  Szkolenia dotyczące rozwoju osobistego mogą występować w różnych formach. Niektóre z nich dedykowane są pracownikom konkretnej firmy, z kolei inne to szkolenia otwarte, na które może zapisać się każdy. Trwają zazwyczaj jeden lub dwa dni, podczas których wiedza przekazywana jest w sposób intensywny.

  Czego można nauczyć się na takim szkoleniu?

  Zakres przekazywanej wiedzy jest uzależniony od tego, jakie wybierze się szkolenie. Rynek szkoleń i warsztatów w ostatnich latach bardzo się rozrósł, oferując obecnie ogromną gamę możliwości.

  Dostępne są między innymi takie panele jak umiejętność radzenia sobie ze stresem, doskonalenie kompetencji lidera, rozwiązywanie konfliktów, trening asertywności czy kreatywnego myślenia.

  Program szkoleniowy został opracowany w taki sposób, aby zarazem uczestnik mógł zdobywać wiedzę teoretyczną jak i miał możliwość przećwiczenia jej w praktyce.

  Niewielkie grupy oraz warsztatowa forma zajęć pozwalają na szybkie przyswojenie nowych umiejętności. Warto stale się rozwijać, bo tylko progres może zaprowadzić na szczyt zawodowej kariery na którym chciałby przecież znaleźć się każdy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.