Zajęcia outdoorowe – Jak wyglądają koszty

Każda firma dysponuje ściśle zaplanowanym budżetem i zawsze warto mieć odłożone pieniądze na gorszy okres, dzięki temu nie będziemy musieli się martwić, że coś idzie nie po naszej myśli i musimy zwolnić pracowników w celu cięć kosztów.

zdjęcie - (the_title())

  Nie możemy jednak na siłę oszczędzać, zwłaszcza jeśli mamy na to środki i pracownicy doskonale zdają sobie z tego sprawę, nie oszukujmy się, jeśli jest dobra sprzedaż i każdy ma dużo pracy, również wszyscy wiedzą, że firma jest na bardzo dobrych torach. W takich sytuacjach warto zrobić coś dla swoich pracowników i przykładowo zorganizować dla nich profesjonalne szkolenia wyjazdowe, teambuilding dzięki którym pracownicy trochę się zintegrują i rozerwą, a dla nas powiększą swoje umiejętności.

  Jak rozłożyć koszty?

  Z pewnością będzie zależeć nam na tym, żeby koszty były jak najniższe, w końcu zaoszczędzone pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na realizację projektów. Otóż po pierwsze i najważniejsze, zawsze szkolenia na zewnątrz powinny być związane z rozwojem naszej działalności. Jeśli wysyłamy handlowców na takie szkolenia wyjazdowe, powinny dotyczyć one sprzedaży, lub zagadnień z nimi związanymi. Nie możemy zapominać o rozrywkach i hotelach, więc w tym miejscu doskonale sprawdzą się kurorty turystyczne poza sezonem, przykładowo w październiku, ponieważ turystów już nie ma, ceny są niższe, a atrakcje jak parki linowe i tym podobne, są w dalszym ciągu czynne.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

  Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

  Zaoszczędzimy jednak w ten sposób na noclegach, a lepiej zrobić to w ten sposób, niż na ich jakości. Oczywiście musimy pamiętać, że wszystkie nasze zakupy będą na fakturę i będziemy mieć możliwość wpisania tego w koszty firmowe, więc będziemy mogli liczyć na większe ulgi podatkowe. Natomiast szkolenia wyjazdowe dla pracowników, przyniosą z pewnością o wiele więcej pozytywnych stron niż zakup kolejnego auta dla siebie na naszą firmę.

  Nie zapominajmy, że są to również wyjazdy pracownicze, więc wspólna kolacja jest bardzo dobrze widziana, jednak jeśli chodzi o imprezę, warto ustalić jakiś limit, lub nawet jeśli my będziemy chcieli nieco mocniej zabawić się ze swoich pracowników, powinniśmy zrobić to z własnej kieszeni. Minimalizowanie kosztów podczas maksymalizacji efektów nie jest proste, jednak jest to możliwe, przede wszystkim pamiętajmy różnych terminach i usługach, nigdy nie starajmy się obniżać wszystkich cen kosztem jakości.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.