Szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klienta

Profesjonalna obsługa klienta – szkolenie przeznaczone dla działów i pracowników obsługi klienta oraz dla pracowników działu reklamacji, jak również dla wszystkich tych pracowników, którzy na co dzień zajmują się problematyką obsługi sprzedażowej i posprzedażowej, serwisem, pracują na recepcji, w help desku, czy też są przedstawicielami handlowymi lub specjalistami ds. obsługi klienta.

   
  Profesjonalna obsługa klienta – szkolenie przeznaczone dla działów i pracowników obsługi klienta oraz dla pracowników działu reklamacji, jak również dla wszystkich tych pracowników, którzy na co dzień zajmują się problematyką obsługi sprzedażowej i posprzedażowej, serwisem, pracują na recepcji, w help desku, czy też są przedstawicielami handlowymi lub specjalistami ds. obsługi klienta.

  Opisywane szkolenie zawiera w sobie zarówno elementy teoretyczne, jak też praktyczne, przy czym główny nacisk kładziony jest na rozwój praktycznym umiejętności z zakresu obsługi klienta. Podczas warsztatów nagrywane są przykładowe sytuacje obsługi klienta, które w następnej kolejności są analizowane przez uczestników pod kątem efektywności, mocnych i słabych stron pracownika, jego zalet i popełnianych błędów (studium przypadku).

  Ponadto uczestnicy sami ćwiczą różnorodne modele obsługi w zmiennych sytuacjach – w tym zakresie otrzymują wsparcie mentorskie ze strony nauczycieli i trenerów prowadzących opisywane szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klienta.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w profesjonalnej obsłudze klienta. Zapraszamy na szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta. Celem szkolenia jest udoskonalenie zdolności komunikacyjnych i rozwinięcie umiejętności przyjmowania postawy asertywnej w rozmowie z klientem. Dowiedz się jak budować swój wizerunek przez telefon, jak kontrolować przebieg rozmowy, jakie są zasady komunikacji werbalnej, oraz jak prowadzić rozmowę z trudnym klientem. Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie telemarketing, szkolenia handlowe.

  Podczas całego szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta wszyscy jego uczestnicy uczą się: profesjonalnych standardów obsługi klienta, celów, technik i etapów obsługi, sposobów budowy obopólnie korzystnych relacji na linii firma-klient, rozpoznawania oczekiwań i aktywnego słuchania klienta, skutecznego przekazywania klientowi wszelkich niezbędnych informacji, egzekwowania niezbędnych wymogów od klienta, asertywności, radzenia sobie z krytyką ze strony klienta i porównaniami do przedsiębiorstw konkurencyjnych, obsługi w sytuacji reklamacji oraz obsługi klienta trudnego tj. roszczeniowego lub zdenerwowanego, czy wzburzonego.

  Uczestników zapoznaje się również z nieświadomymi przekazami komunikacyjnymi wynikającymi z tonu głosu, czy mowy ciała, zarówno ich, jak również klientów.

  Udział w opisywanym szkoleniu znacząco zwiększy umiejętności interpersonalne wszystkich jego uczestników, a także poprawi ich odporność na stres, co w pracy związanej z obsługą klientów (zwłaszcza w przypadku reklamacji) ma wyjątkowo szczególne znaczenie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.