Unijne kursy

Każdy człowiek chce znalezc dobrze płatną pracę. Niestety nie jest to możliwe bez odpowiedniego wykształcenia, a nierzadko również doświadczenia. Ukończenie studiów wyższych nie gwarantuje nam już niestety tego, że otrzymamy intratną posadę. Podobnie rzecz ma się ze znajomością języków obcych.

   

  Każdy człowiek chce znalezc dobrze płatną pracę. Niestety nie jest to możliwe bez odpowiedniego wykształcenia, a nierzadko również doświadczenia. Ukończenie studiów wyższych nie gwarantuje nam już niestety tego, że otrzymamy intratną posadę. Podobnie rzecz ma się ze znajomością języków obcych.

  Znajomość przynajmniej jednego języka w stopniu komunikatywnym nie jest już dodatkowym atutem, a wymogiem koniecznym do tego, by ktoś nas zatrudnił na wysokim stanowisku. Wiele osób chcąc podnieść swoje kwalifikacje, uczęszcza na różnego rodzaju kursy i szkolenia.

  Najczęściej wybieramy takie kursy, które związane są z dziedziną z zakresu której zdobyliśmy wykształcenie. Szkolenia i kursy są zazwyczaj dosyć kosztowne, a nie każdy ma nieograniczoną ilość funduszy.

  Dlatego też coraz większym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dofinansowane. Dofinansowanie z Unii Europejskiej sprawia, że za wybrane szkolenie zapłacimy znacznie mniejszą kwotę. Jeżeli poszukujemy szkoleń dofinansowanych z funduszy unijnych, warto odwiedzić stronę internetową Bazy Usług Rozwojowych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Dzięki temu dowiemy się na jakich zasadach można brać udział w poszczególnych szkoleniach i kursach. Strona internetowa jest bardzo przejrzysta i bez trudu znajdziemy tam szkolenia z interesującej nas dziedziny.

  Szkolenia możemy wybierać spośród interesujących nas kategorii. Do wyboru są szkolenia z takich dziedzin jak na przykład: psychologia, finanse czy informatyka. Szkolenia możemy wyszukiwać według kilku kryteriów. Możemy szukać szkoleń dofinansowanych oraz szkoleń, które nie są dofinansowane. Wybór oczywiście należy do nas. Aby wziąć udział w niektórych szkoleniach trzeba spełnić pewne wymogi.

  Chcąc wziąć udział na przykład w szkoleniu zaawansowanym z Excela, musimy mieć ukończony kurs średnio zaawansowany z Excela. Szkolenia odbywają się w różnych miejscach kraju.

  Oczywiście najkorzystniej będzie nam wybrać szkolenie, które odbywa się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Wybierając szkolenie, będziemy oczywiście patrzeć także na jego cenę. Jeżeli nie mamy zbyt wiele funduszy, korzystniejsze będą dla nas szkolenia dofinansowane z funduszy unijnych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.