Świat gier symulacyjnych, rozwijający kompetencje przywódcze i menedżerskie

Metropolis

Poznaj świat gier symulacyjnych stosowanych w team buildingach i warsztatach rozwoju kompetencji menedżerskich! Format edutainmentowy - przez rozrywkę do rozwoju!

Metropolis to Edutainment’owa gra konstrukcyjna. Zadaniem graczy jest budowa ruchomych maszyn. Jest to gra zespołowa, kooperacyjna, rundowa oraz zawierająca element role-playing. Obszarem tematycznym gry jest szeroko rozumiane przywództwo oraz zarzadzanie. Scenariusz został osadzony w niedalekiej przyszłości. Ludzie są podzieleni na dwie grupy: myślicieli, którzy tworzą plany, ale nie wiedzą jak wszystko działa, oraz robotników, którzy produkują, ale nie mają żadnej wizji. Są od siebie odseparowani, ale razem tworzą całość. Mają jeden cel: zbudować miasto przyszłości. Fabuła luźno nawiązuje do filmu SF z 1927 roku pt.: „Metropolis”. Motywem przewodnim filmu są relacje pomiędzy wspomnianymi grupami – myślicielami (rozumem) oraz robotnikami (rękami). Podobny motyw został wykorzystany w niniejszej grze.

Metropolis wprowadza uczestników w świat gier symulacyjnych stosowanych w team buildingach i warsztatach rozwoju kompetencji menedżerskich. Mechanizm gry oparty na scenariuszu filmu Metropolis pozwala mocno zaangażować uczestników i unaocznić źródła sukcesów i porażek w zarządzaniu.

CELE:

  • Poznanie i przećwiczenie stylów przywódczych
  • Poznanie sposobów zarządzania; kiedy jaki styl zastosować
  • Doświadczenie, na czym polega dobra komunikacja z podwładnymi
  • Doświadczenie feedbacku – pracownik-przełożony
  • Zarządzanie motywacją
  • Efektywność wykorzystania zasobów i zarządzania pracą zespołów
  • Współpraca w organizacji
  • Myślenie organiczne

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Miasto Lencioniego
Miasto Lencioniego
Sesja warsztatowa, prowadzona na dużym poziomie energii, pozwalająca zbudować w uczestnikach otwartość na zmianę. Zadaniem uczestników będzie zbudować miasto. Złożona symulacja pozwala omówić koncepcję dysfunkcji Lencioniego w nawiązaniu doświadczeń „budowniczych”.
Metropolis
Metropolis
Poznaj świat gier symulacyjnych stosowanych w team buildingach i warsztatach rozwoju kompetencji menedżerskich! Format edutainmentowy - przez rozrywkę do rozwoju!
Prototyp
Prototyp
Wymyślanie, budowanie, crash-testy - każdy pamięta tą radość z dzieciństwa. Co projektować i czym ? Sky is the limit! - od kloców lego, przez drewno, po specjalne systemy techniczne. Może być to pojazd, może konstrukcja albo urządzenie. Fajnie jest móc wybierać!
SZTAFETA ZŁOTEGO JAJA
SZTAFETA ZŁOTEGO JAJA
Projekt ten zbudowany jest wokół wspólnego dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, jakim jest bezpieczne przetransportowanie „złotego jaja” przez wyznaczoną w terenie trasę, stanowiącą swoisty tor przeszkód.
Lego Universum
Lego Universum
Lego oznacza „baw się dobrze”. W świecie Lego dobra zabawa skłania do współpracy, innowacji, wymiany doświadczeń, podejmowania prób i zaangażowania. Projekty osadzone w Lego Uniwersum mają ogromy pozytywny ładunek emocjonalny oraz dają przestrzeń do eksperymentowania i zmiany.
Transfer ciemnej materii
Transfer ciemnej materii
„Transfer Ciemnej Materii” jest wielką metaforą zarządzania, komunikacji i współpracy między działowej w organizacjach. Uczestnicy będą mieli za zadanie skonstruować zaawansowane urządzenie półprzewodnikowe, aby dokonać na planecie Wenus transmisji ciemnej materii.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel. kom.: 506 375 734,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.