Outdoor na zimę

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

Każda z poniższych propozycji skupia się na rozwijaniu innego aspektu skuteczności funkcjonowania zespołu, takich jak komunikacja, współpraca, zaufanie, współodpowiedzialność czy umiejętności sprzedażowe. Zapraszamy do kontaktu w celu wybrania propozycji najbliższej Państwa potrzebom.

Poznaj nasze propozycje:

Gra kompozytowa – czas apokalipsy


Ekipa badawczo-ratunkowa w przestrzeniach Urbex i bezpośrednim otrzymuje wyzwanie…
Gra toczy się częściowo w outdoorze, częściowo, w przygotowanych, porzuconych budynkach. Zadaniem ekipy jest rozwiązać zagadkę i ocalić poszkodowanych. Świetni animatorzy, wartka fabuła, widowiskowe gadżety sprawiają, że immersja uczestników w akcję wynosi 100%.


Gra miejska – Gangi…


Każde miasto ma swoje gangi, a te własne terytorium. Grupy mogą ze sobą współpracować bądź rywalizować…
Gra miejska osadzona jest w przestrzeni, w której się dzieje – mogą być to Gangi Wrocławia, Warszawy czy Zakopanego. Uczestnicy otrzymują swoje rewiry, szereg zadań i wyzwań które mobilizują do działania i do kooperacji.


CROSSCULTURE X, Y, Z


Nieporozumienia? Pomyłki w odczytywaniu intencji? Wzajemne niezrozumienie?
Wyeliminuj te sytuacje już w zarodku! Warsztat dotyczący różnic w postrzeganiu rzeczywistości, stylach funkcjonowania oraz pracy między pokoleniami x, y i z, zaowocuje zbudowaniem pomostu porozumienia pomiędzy wszystkimi pokoleniami pracującymi w firmie, jak również stworzy platformę wymiany best practise, stosowanych przez każdą z grup wiekowych.


Janosikowe Wyzwanie


Niespodziewane spotkanie z Yeti, przeprawa jeep’ami przez dzikie tereny Białki Tatrzańskiej
Oraz pełne adrenaliny wyzwania będące sprawdzianem dla zespołu to idealny sposób na zimową integrację. Piękne widoki oraz ciekawe aktywności zaspokoją zarówno kobiecą jak i męską część grupy. Będzie to niezapomniany wyjazd w góralskim klimacie, z ciepłem ogniska i dźwiękiem skrzypków w tle.


Paparazzi Challenge


Blask fleszy, czerwony dywan, złote statuetki, a to wszystko okraszone charyzmatycznym prowadzącym galę wręczenia nagród.
Serdecznie zapraszamy do projektu, w którym uczestnicy oprócz wykazania się współpracą, będą mogli doświadczyć niezapomnianych chwil przepełnionych kreatywnością, potencjałem twórczym oraz proaktywnością, gwarantującą drogę na czerwony dywan.


Zwycięska strategia


Pełna emocji i zwrotów akcji gra strategiczna,która w połączeniu z warsztatem zamykającym pt. „psychocybernetyczne
Znaczenie celu” wprowadza uczestników w zagadnienie osiągania wspólnych celów biznesowych, opartych na precyzyjnie opracowanym planie biznesowym. Inteligencja, planowanie strategiczne, myślenie logiczne oraz witalność fizyczna to składniki, które wpłyną na sukces zespołu.

Czas trwania:

3-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

20-100

505 273 523

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Wigilia Firmowa
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami Gamma Discover dotyczącymi firmowych Mikołajek. Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.
Outdoor na zimę
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.
Indoor na zimę
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.
Warsztaty DIY (Do It Yourself)
Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również dedykowane warsztaty uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.