Adr szkolenie – różne oblicza

Szkolenia z adr, czyli z transportu niebezpiecznych substancji dl każdego oznaczają coś innego – inaczej będą wyglądały dla pracowników, inaczej dla kierowników, czy dla kadry zarządzającej. Co jednak najbardziej się liczy? Otóż poniżej zostanie to dokładnie przedstawione…

   
  Szkolenia z adr, czyli z transportu niebezpiecznych substancji dl każdego oznaczają coś innego - inaczej będą wyglądały dla pracowników, inaczej dla kierowników, czy dla kadry zarządzającej. Co jednak najbardziej się liczy? Otóż poniżej zostanie to dokładnie przedstawione...

  Adr szkolenie dla pracownika

  Z punktu widzenia pracownika szkolenia adr przede wszystkim wiążą się z bezpieczeństwem pracy. Na nich pracownik uczy się, jak posługiwać się danymi materiałami, jak postępować w razie wypadku itd. Niestety znaczenie takich szkoleń często jest bagatelizowane. Pracownicy traktują je bez mała jako zło konieczne i idą tam tylko po to, aby "odbębnić szkolenie".

  Jako kierownicy musimy zadbać o to, aby zmienić ten stereotyp szkoleń. Zainwestujmy zatem w naprawdę ciekawe kursy, wytłumaczmy pracownikom, że szkolenia owszem są wymagane przez prawo, jednak w ich interesie jest wyciągnąć z takich szkoleń jak najwięcej.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli interesują Cię zagadnienia związane z towarami niebezpiecznymi, obowiązkami uczestników przewozu, a także sposobów korzystania z możliwości zwolnień i wyłączeń od przepisów ADR to zapraszamy na szkolenie: PRZEPISY UMOWY ADR 2017.

  Na szkolenie zapisują się osoby wyszukujące poniższe frazy w przeglądarkach internetowych:

  Adr szkolenie dla kierownika

  Kierownik przede wszystkim musi umieć sprawnie zarządzać pracą. W związku z tym najbardziej idealnie dla niego będą szkolenia adr z zakresu logistyki oraz planowania. Ponadto jest to też osoba, która świetnie musi znać wszelkie przepisy bezpieczeństwa. Jakby tego było mało, to taki kierownik nie raz musi użerać się z pracownikami, którzy nie mają zamiaru dostosować się do narzuconych zasad.

  Czasem zatem warto zastanowić się nad koniecznością zainwestowania w szkolenie obejmujące nabycie umiejętności narzucenia swojej woli tudzież negocjacji.

  Adr szkolenie dla kadry zarządzającej

  Jakie adr szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla kadry zarządzającej? Na pewno będą to wszystkie szkolenia z zakresu optymalizacji kosztów. Przecież wiadomo - nikt z nas nie chce przeznaczyć fortuny na transport adr, jednak z drugiej strony w żadnym wypadku nie możemy oszczędzać na bezpieczeństwie ludzi i towarów.

  Ponadto szkolenia adr dla kierowników opierają się na tym, jak wybrać rozsądne miejsca i centra logistyczno - transportowe, na co zwracać uwagę podczas wyboru itd.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.