Adr szkolenie – różne oblicza

Szkolenia z adr, czyli z transportu niebezpiecznych substancji dl każdego oznaczają coś innego – inaczej będą wyglądały dla pracowników, inaczej dla kierowników, czy dla kadry zarządzającej. Co jednak najbardziej się liczy? Otóż poniżej zostanie to dokładnie przedstawione…

12 czerwca 2018
zdjęcie - Adr szkolenie – różne oblicza
 
Szkolenia z adr, czyli z transportu niebezpiecznych substancji dl każdego oznaczają coś innego - inaczej będą wyglądały dla pracowników, inaczej dla kierowników, czy dla kadry zarządzającej. Co jednak najbardziej się liczy? Otóż poniżej zostanie to dokładnie przedstawione...

Adr szkolenie dla pracownika

Z punktu widzenia pracownika szkolenia adr przede wszystkim wiążą się z bezpieczeństwem pracy. Na nich pracownik uczy się, jak posługiwać się danymi materiałami, jak postępować w razie wypadku itd. Niestety znaczenie takich szkoleń często jest bagatelizowane. Pracownicy traktują je bez mała jako zło konieczne i idą tam tylko po to, aby "odbębnić szkolenie".

Jako kierownicy musimy zadbać o to, aby zmienić ten stereotyp szkoleń. Zainwestujmy zatem w naprawdę ciekawe kursy, wytłumaczmy pracownikom, że szkolenia owszem są wymagane przez prawo, jednak w ich interesie jest wyciągnąć z takich szkoleń jak najwięcej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli interesują Cię zagadnienia związane z towarami niebezpiecznymi, obowiązkami uczestników przewozu, a także sposobów korzystania z możliwości zwolnień i wyłączeń od przepisów ADR to zapraszamy na szkolenie: PRZEPISY UMOWY ADR 2017.

Na szkolenie zapisują się osoby wyszukujące poniższe frazy w przeglądarkach internetowych:

Adr szkolenie dla kierownika

Kierownik przede wszystkim musi umieć sprawnie zarządzać pracą. W związku z tym najbardziej idealnie dla niego będą szkolenia adr z zakresu logistyki oraz planowania. Ponadto jest to też osoba, która świetnie musi znać wszelkie przepisy bezpieczeństwa. Jakby tego było mało, to taki kierownik nie raz musi użerać się z pracownikami, którzy nie mają zamiaru dostosować się do narzuconych zasad.

Czasem zatem warto zastanowić się nad koniecznością zainwestowania w szkolenie obejmujące nabycie umiejętności narzucenia swojej woli tudzież negocjacji.

Adr szkolenie dla kadry zarządzającej

Jakie adr szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla kadry zarządzającej? Na pewno będą to wszystkie szkolenia z zakresu optymalizacji kosztów. Przecież wiadomo - nikt z nas nie chce przeznaczyć fortuny na transport adr, jednak z drugiej strony w żadnym wypadku nie możemy oszczędzać na bezpieczeństwie ludzi i towarów.

Ponadto szkolenia adr dla kierowników opierają się na tym, jak wybrać rozsądne miejsca i centra logistyczno - transportowe, na co zwracać uwagę podczas wyboru itd.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.