Ciągłe kształcenie się kluczem do zawodowego sukcesu

W dzisiejszych czasach większość zawodów wymaga ciągłego dokształcania się. Rynek pracy ciągle się zmienia, pojawiają się nowe technologie, nowe przepisy oraz zupełnie innowacyjne rozwiązania, które wymagają od pracowników dostosowania się do aktualnych warunków.

zdjęcie - (the_title())


Ciągłe kształcenie się kluczem do zawodowego sukcesu

W dzisiejszych czasach większość zawodów wymaga ciągłego dokształcania się. Rynek pracy ciągle się zmienia, pojawiają się nowe technologie, nowe przepisy oraz zupełnie innowacyjne rozwiązania, które wymagają od pracowników dostosowania się do aktualnych warunków.

Ciągłe dokształcanie się jest również szansą na zdobycie awansu, podwyżki oraz na zmianę pracy. W wielu zawodach ciągłe dokształcanie się i poszerzanie swojej wiedzy jest wręcz kluczem do zawodowego sukcesu.

Pracownicy, którzy chcą się dokształcać w konkretnym zawodzie mają wiele możliwości. Obok szkoleń stacjonarnych, które wymagają fizycznej obecności istnieją szkolenia online, które są doskonałym rozwiązaniem dla pracownika. Zaletą szkolenia stacjonarnego jest niewątpliwie kontakt z osobą prowadzącą, co pozwala na szybkie przyswajanie nowej wiedzy. Podczas szkolenia możemy rozwiać wszelkie wątpliwości, bez konieczności samodzielnego poszukiwania wiedzy.

Szkolenia e-learningowe pozwalają natomiast na dokształcanie się w każdym miejscu oraz o każdej porze dnia i nocy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają dużo czasu wolnego. Zwłaszcza wśród osób, które pracują w oparciu o ciągle zmieniające się przepisy prawa jest to doskonała opcja. Na szkolenia online bardzo łatwo się zapisać. Mogą to być różnego rodzaju szkolenia: szkolenia dla rzeczoznawców majątkowych czy też szkolenia z zamówień publicznych.

Podczas tych szkoleń uczestnicy mogą poznać aktualne przepisy dotyczące swojej działalności takie jak odpisy ksiąg wieczystych, czy też aktualne akty prawne dotyczące konkretnej dziedziny prawa. Wiele szkoleń oferuje również bezpłatne testy, które sprawdzają stan naszej wiedzy. Warto zwrócić uwagę również na to, czy po odbyciu szkolenia możemy otrzymać certyfikat. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku konieczności dokumentowania stanu naszej wiedzy.

W dzisiejszych czasach warto poświęcać swój czas wolny na rozwijanie pasji, ale również na poszerzanie swojej wiedzy w konkretnej dziedzinie. Z pewnością zaowocuje to w późniejszym okresie naszego życia zawodowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.