Co warto wiedzieć o przetargach?

Nie da się ukryć, że większość z nas marzy o dobrze płatnej pracy. Ciężko jednak wyobrazić sobie znalezienie wymarzonej pracy bez odpowiednich kwalifikacji. W dzisiejszych czasach rynek pracy jest tak nasycony, że naprawdę trzeba mieć dużą wiedzę, żeby być atrakcyjnym dla potencjalnego pracodawcy.

zdjęcie - (the_title())


Co warto wiedzieć o przetargach?

Nie da się ukryć, że większość z nas marzy o dobrze płatnej pracy. Ciężko jednak wyobrazić sobie znalezienie wymarzonej pracy bez odpowiednich kwalifikacji. W dzisiejszych czasach rynek pracy jest tak nasycony, że naprawdę trzeba mieć dużą wiedzę, żeby być atrakcyjnym dla potencjalnego pracodawcy.

Warto więc brać udział w różnego rodzaju kursach doszkalających i szkoleniach, dzięki którym możliwe stanie się podniesienie naszych kwalifikacji. Jeżeli podejmujemy pracę w firmie budowlanej oprócz odpowiedniego wykształcenia będziemy potrzebować wiedzy odnośnie zamówień publicznych. Coraz częściej bowiem firmy budowlane zawierają umowy z podmiotami publicznymi.

Firmy budowlane mogą zawierać z podmiotami publicznymi umowy o roboty budowlane. Szczegółowe kwestie związane z zamówieniami publicznymi reguluje w Polsce Ustawa z dnia 29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych. Warto dobrze zapoznać się z tekstem tej Ustawy, jeżeli zamierzamy pracować w firmie budowlanej. Szkolenia z zamówień publicznych pomogą nam usystematyzować nabytą wiedzę.

Dzięki nim dowiemy się jakie tryby są najczęściej wykorzystywane przy udzielaniu zamówień publicznych. Dowiemy się również na jakich zasadach podmiot publiczny wybiera interesujące oferty. Szkolenia przetargi publiczne pomogą nam się również dowiedzieć jakie pułapki czekają na przedsiębiorców chcących dostarczać jakichś usług podmiotom publicznym. Do najczęstszych naruszeń prawa zamówień publicznych zaliczyć należy między innymi brak nieograniczonego dostępu do przetargów czy faworyzowanie pewnych wykonawców. Największy wybór ciekawych i interesujących szkoleń będziemy mieli w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa.

Szkolenia zamówienia publiczne Warszawa organizowane są w wielu miejscach. Część z nich może być dofinansowana ze środków unijnych. Szkolenia, które są dofinansowane mają tę przewagę, że za udział w nich nie musimy płacić zbyt wiele. Są one prowadzone na bardzo wysokim poziomie, dlatego nie musimy obawiać się tego, że okażą się one nieskuteczne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasz dział szkoleń prawnych: Szkolenia prawo

i najnowsze tematy w dziale:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.