Czy znajomość pakietu office jest dziś koniecznością?

Obsługa komputera jest obecnie niezbędną umiejętnością, którą posiadać musi każdy kto chce rozwinąć swoją karierę zawodową. Większość firm prowadzi właśnie w ten sposób swoją księgowość oraz inne prace związane z zarządzaniem biznesem.

zdjęcie - Czy znajomość pakietu office jest dziś koniecznością?

Czy znajomość pakietu office jest dziś koniecznością?

Obsługa komputera jest obecnie niezbędną umiejętnością, którą posiadać musi każdy kto chce rozwinąć swoją karierę zawodową. Większość firm prowadzi właśnie w ten sposób swoją księgowość oraz inne prace związane z zarządzaniem biznesem, z tego powodu ich pracownicy muszą wiedzieć jak obsługiwać się podstawowymi programami biurowymi pakietu Microsoft.

W związku z tym dochodzimy do wniosku, że znajomość pakietu office jest niezbędne zarówno w przypadku młodych pracowników, jak i tych bardziej doświadczonych jeśli chodzi o staż pracy.

Dla osób, które niestety nie posiadają wyżej opisanych umiejętności tworzone są specjalne szkolenia excel, w trakcie których można zdobyć podstawową wiedzę potrzebną do pracy z komputerami. Szkolenie excel prowadzone jest przez osoby doświadczone, które na co dzień wykonują zadania związane z obsługą sprzętu komputerowego.

Są to specjaliści, którzy podzielą się z nami nie tylko podstawową wiedzę, ale udzielą nam również szczegółowych, bardziej zaawansowanych rad w związku z pracą nad danymi programami. Dzięki temu nasza codzienna praca będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

Na rynku znaleźć możemy kursy na różnym poziomie zaawansowania. Szkolenie excel podstawowy Warszawa skierowane jest dla osób, które nie posiadają żadnych informacji an temat pracy z excelem lub innymi programami biurowymi.

Tam udzielane są rady na temat wykonywania podstawowych czynności, dlatego szkolenie to nie będzie przydatne dla osób, które już miały do czynienia z nimi w trakcie swojej kariery zawodowej. Dla osób bardziej doświadczonych lepszym rozwiązaniem będą szkolenia na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym, aby zyskać nową wiedzę w danej dziedzinie.

Szkolenia takie są naprawdę przydatne dla osób, które pracują w biurach i wykonują zadania na komputerach. Poprawi to waszą jakość pracy i sprawi, że czas minie szybciej. Możecie dzięki temu zyskać również większą aprobatę ze strony pracodawcy, który będzie bardziej zadowolony z efektów współpracy z wami.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.