Gdzie nauczyć pracowników obsługi pakietu Office?

W wielu firmach wymaga się od kandydatów do pracy, by znali programy biurowe. Pomimo tego, że spełniają ten wymóg, konieczne może być kształcenie ich w tym. Zazwyczaj to, co znają takie osoby, to podstawy. Konieczne jest natomiast, by takie programy jak Excel czy Word znali bardzo dobrze.

zdjęcie - (the_title())


Gdzie nauczyć pracowników obsługi pakietu Office?

W wielu firmach wymaga się od kandydatów do pracy, by znali programy biurowe. Pomimo tego, że spełniają ten wymóg, konieczne może być kształcenie ich w tym.

Zazwyczaj to, co znają takie osoby, to podstawy. Konieczne jest natomiast, by takie programy jak Excel czy Word znali bardzo dobrze. W zależności od rodzaju pracy może być wymagany poziom średnio-zaawansowany czy nawet zaawansowany. Może być też potrzebne kształcenie z innego programu, którego pracownicy nie znają.

Szkolenia MS Office dla pracowników

Sprawna praca wymaga biegłej obsługi programu. Szczególnie polecane są szkolenia z Excela, bo jest to program mocno rozbudowany. Czy chodzi o ten, czy o jakikolwiek inny np. Word lub Access, to kursy i szkolenia są najlepszym wyborem. Pracownicy mogą się dokształcać na własną rękę i jeśli to im potrzebne, to będą.

Dla pracodawcy jednak korzystne jest, jeśli szybko przyswoją sobie konieczną wiedzę. Z usług firmy organizującej szkolenia Excel warto też korzystać z innych powodów. Pracownicy otrzymają uporządkowaną i kompletną wiedzę. Mają możliwość zadawania pytań, więc wszystko będzie dla nich jasne.

Jakie szkolenie z programów biurowych?

Szkolenie dotyczy konkretnego programu biurowego. Ukończenie go zapewnia znajomość na określonym poziomie np. podstawowym albo zaawansowanym. Program i poziom nauczania wybiera się, biorąc pod uwagę, na czym mają pracować wybrane do szkolenia osoby.

Drugi wyznacznik to ich obecny poziom wiedzy. Są też szkolenia dotyczące konkretnych możliwości programu np. z Power Query. To dodatek do Excela. Można wysłać pracownika na takie szkolenie MS Word czy z innego programu, które jest dostępne dla wszystkich chętnych, czyli tzw. otwarte.

Inna możliwość to zamówić je dla swoich pracowników. Są to szkolenia zamknięte.
Zamówienie szkoleń dla pracowników czy wysłanie ich tam, gdzie się odbywają, opłaca się pracodawcy. Zyskuje też pracownik. Podnosi swoje kompetencje zawodowe. Ma to znaczenie dla wykonywanej pracy, a także poprawia jego pozycję w firmie i na rynku pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.