Interesujące szkolenia dla branży energetycznej

Wiele dziedzin gospodarki wymaga odpowiedniej znajomości przepisów jak również odpowiedniego ich zastosowania w praktyce. Do takich z pewnością zalicza się między innymi energetyka, w której posiadanie aktualnej wiedzy jest niezbędne.

zdjęcie - (the_title())


Interesujące szkolenia dla branży energetycznej

Wiele dziedzin gospodarki wymaga odpowiedniej znajomości przepisów jak również odpowiedniego ich zastosowania w praktyce. Do takich z pewnością zalicza się między innymi energetyka, w której posiadanie aktualnej wiedzy jest niezbędne.

Zmieniające się przepisy prawne sprawiają, że pracownicy, szczególnie na stanowiskach kierowniczych muszą aktualizować posiadane informacje. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z różnego rodzaju szkoleń, które pozwalają nie tylko zapoznać się ze zmianami w przepisach prawa, ale także nabyć nowej, potrzebnej wiedzy.

Tematyka szkoleń jest bardzo szeroka, dlatego też każdy zainteresowany bez problemu znajdzie odpowiednie dla siebie. Wiele z nich porusza inwestycje liniowe, a ściślej mówiąc przepisy związane z ich realizacją. Te zaś obejmują bardzo szeroki zakres wiedzy, niezbędnej do odpowiedniego planowania jak również późniejszego prowadzenia inwestycji.

Niezwykle często także to firma zleca przeprowadzenie szkolenia, aby mieć pewność że jej pracownicy posiadają zawsze aktualne informacje oraz potrafią je bez problemu wykorzystać w praktyce. Częstym tematem w przypadku indywidualnie prowadzonych szkoleń jest między innymi operat szacunkowy służebność przesyłu, bowiem bez ustanowienia odpowiedniej służebności nie jest możliwe realizowanie wielu inwestycji. Na tego typu szkoleniach kursanci dowiadują się, które przepisy regulują kwestię przesyłu, jak powinien być ustanawiany i jaka jest zgodna z prawem kolejność.

Dzięki temu już na etapie planowania inwestycji można przewidzieć wszystkie niezbędne kroki, co z pewnością ogranicza czas konieczny na przeprowadzenie inwestycji i co za tym idzie, również zmniejsza jej koszt. Wiele firm decyduje się także na szkolenie dostęp do urządzeń sieciowych, co przekłada się na odpowiednią realizacje inwestycji w praktyce.

Zaletą takich indywidualnie prowadzonych szkoleń z pewnością jest przede wszystkim możliwość dostosowania tematyki szkolenia do wymogów zlecającej jego przeprowadzenie firmy jak również miejsca prowadzenia kursu i czasu jego trwania.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze szkolenia z obszaru energetyki i inwestycji.Służebność przesyłu, Inwestycje budowlane, Kontrakty Handlowe w energetyce, Inwestycje sieciowe przez cudze gruntyWięcej szkoleń w dziale: szkolenia inwestycje

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.