Jak dbać o jakość procesu produkcji w laboratorium?

Wysoka jakość produkowanych artykułów jest ważna dla konsumentów, tym bardziej jeżeli mowa o lekach czy suplementach diety. Dlatego też firmy zajmujące się ich produkcją dbają o to, aby zapewnić produkty spełniające oczekiwania rynku.

zdjęcie - (the_title())


Jak dbać o jakość procesu produkcji w laboratorium?

Wysoka jakość produkowanych artykułów jest ważna dla konsumentów, tym bardziej jeżeli mowa o lekach czy suplementach diety. Dlatego też firmy zajmujące się ich produkcją dbają o to, aby zapewnić produkty spełniające oczekiwania rynku.

Ponadto w całym procesie produkcji muszą dbać o przestrzeganie odpowiednich, regulujących dokładnie te kwestię przepisów. Jakiekolwiek pominięcie istotnych przepisów prawa może mieć dla nich dość poważne konsekwencje, nie tylko finansowe ale również takie, które uniemożliwią dalsze prowadzenie działalności.

Osoby odpowiedzialne w takich firmach za właściwe stosowanie przepisów prawa powinny więc posiadać przede wszystkim odpowiednią wiedzę. Receptura kosmetyczna, jej skład czy zgodność z normami to tylko niewielka część tego, co spoczywa na barkach wyznaczonych osób. Aby jednak sprostać swoim obowiązkom, muszą dbać o to, aby posiadane przez nich informacje były aktualne.

Dlatego też bardzo wiele osób pracujących w takich firmach regularnie uczestniczy w szkoleniach, których celem jest aktualizacja posiadanych wiadomości jak również zapoznanie się ze zmianami przepisów prawa, wywierającymi wpływ na branżę. Ze względu na specyfikę branży szkolenia bardzo często dotyczą wąskiego tematu, bowiem bywa że do jego dokładnego omówienia i tym samym dostarczenia kursantom odpowiednich wiadomości potrzeba sporej ilości godzin.

Jednymi ze szkoleń, które wymagają wiele uwagi są między innymi te, których tematem jest system zarządzania jakością w laboratorium medycznym. Kursanci dowiadują się nie tylko jak prowadzić odpowiedni nadzór nad wyposażeniem pomiarowym, ale również jakie przepisy te kwestie regulują.

Obecnie coraz częściej takie szkolenia realizowane są na indywidualne zamówienie firm. Dbają bowiem one o jak najwyższą jakość produkowanych leków i suplementów, dlatego też starają się zapewnić pracownikom jak najszerszy dostęp do potrzebnej wiedzy. Taki sposób prowadzenia szkolenia, z dopasowaniem czasu trwania do godzin pracy załogi jak również miejsca prowadzenia z pewnością dla pracowników jest bardzo korzystny.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia farmacja traktuje bardzo poważnie. Dlatego przygotowując szkolenia dla farmacji dużą wagę przywiązujemy do doboru ekspertów, łączących doświadczenie  zawodowe ze sprawnością w posługiwaniu się przepisami prawnymi i normami.

Uczestnicy otrzymają rozwiązania sprawdzone i przyjazne w stosowaniu.

Sprawdź nasze szkolenia:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.