Jak wygląda aktualne prawo względem nieruchomości?

Nie da się ukryć, że każdemu z nas zależy na tym, aby mieć dobrą pracę. Atrakcyjna praca to przede wszystkim taka, dzięki której zapewnione mamy wysokie wynagrodzenie, pozwalające nam nie tylko na zaspokojenie naszych podstawowych potrzeb, ale również na realizację naszych marzeń oraz pragnień.

zdjęcie - (the_title())


Jak wygląda aktualne prawo względem nieruchomości?

Nie da się ukryć, że każdemu z nas zależy na tym, aby mieć dobrą pracę. Atrakcyjna praca to przede wszystkim taka, dzięki której zapewnione mamy wysokie wynagrodzenie, pozwalające nam nie tylko na zaspokojenie naszych podstawowych potrzeb, ale również na realizację naszych marzeń oraz pragnień. Nie ulega wątpliwości, że dobrze byłoby zadbać o swoje wykształcenie, jeżeli chcemy mieć satysfakcjonującą pracę.

Dla wielu osób niewystarczające jest jednak atrakcyjne wynagrodzenie. Bardzo istotna jest bowiem miła i przyjazna atmosfera w miejscu pracy oraz to, by wykonywana praca nas interesowała. Wiele osób niezadowolonych z pracy na etacie decyduje się więc na założenie własnej firmy. Współcześnie bardzo prężnie rozwija się rynek nieruchomości.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Coraz więcej ludzi decyduje się więc na prowadzenie firmy, której działalność koncentruje się wokół szeroko pojętych zagadnień związanych z nieruchomościami. Jeżeli planujemy założenie takiej firmy koniecznie musimy zaznajomić się z przepisami regulującymi w Polsce kwestie związane z rynkiem nieruchomości oraz z obrotem nieruchomości.

W Polsce najważniejszym aktem prawnym regulującym wszelkie kwestie związane z rynkiem nieruchomości jest Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Każdy przedsiębiorca, którego firma zajmuje się obrotem nieruchomościami musi pamiętać o tym, by wiedzieć czym jest chociażby służebność przesyłu czy użytkowanie wieczyste. Z całą pewnością przydatne więc będzie użytkowanie wieczyste szkolenie oraz szkolenia kontrakty handlowe.

Nie ulega również wątpliwości, że warto byłoby znać przepisy kodeksu administracyjnego, gdyż pewne kwestie związane z nieruchomościami regulowane są również w tym akcie prawnym. Koniecznie należy zaznaczyć, że wszystkie szkolenia powinny zostać przeprowadzone przez wysoce wyspecjalizowaną oraz odpowiednio doświadczoną firmę.

Wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że szkolenie przyniesie oczekiwane skutki. Najlepiej zaś byłoby przy wyborze firmy szkoleniowej kierować się opiniami klientów o niej.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.