Jakie szkolenia dla analityków?

Tworzenie analiz w firmach wymaga sporej wiedzy i znajomości kilku istotnych programów. Sprawozdania, wykresy, analizy i wszystkie inne wykorzystywane są na porządku dziennym przez co umiejętności ich obsługi i tworzenia stanowią bardzo pożądaną cechę wśród pracowników.


Jakie szkolenia dla analityków?

Tworzenie analiz w firmach wymaga sporej wiedzy i znajomości kilku istotnych programów. Sprawozdania, wykresy, analizy i wszystkie inne wykorzystywane są na porządku dziennym przez co umiejętności ich obsługi i tworzenia stanowią bardzo pożądaną cechę wśród pracowników. Dzięki temu pracodawcy wiedzą, że dany pracownik będzie potrafił wykonać praktycznie każdy sprawozdanie, analiza sprzedaży czy wykaz zamówień.

Nie każdy jednak zna programy które do tego służą, lecz wystarczy odrobina chęci i odpowiedni kurs aby zdobyć wiedzę która jest do tego wymagania. Szkolenia MS Excel będą pierwszym tego typu szkoleniem. Umożliwi ona zdobycie wiedzy z zakresu arkusza kalkulacyjnego w którym możemy tworzyć sprawozdania, wykresy czy wykazy. Bardzo ważne jest aby wybrać szkolenie MS Excel zgodnie z naszym poziomem. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z programami Microsoft wybierzmy coś dla początkujących.

Szkolenie Excel średniozaawansowany jest natomiast dla osób które mają już jakąś styczność z programem Excel. Szkolenie to rozwija umiejętności, pokazuje nowe funkcje programu oraz zwiększa efektywność pracy z tym programem.

Szkolenie Excel średniozaawansowany dużo bardziej naciskana na zapoznawanie się z nowymi umiejętnościami i rozwiązaniami. Bardzo istotne jest jednak odpowiednie uszeregowanie wiedzy która umożliwia efektywniejszą pracę i dużo szybsze rozwijanie swoich umiejętności.

Szkolenie MS Excel 2016 oferuje profesjonalne podejście do zagadnień związanych z tworzeniem analiz oraz ich prezentowaniem. Bardzo jest od nie jest jednak abyśmy zachowywali umiar w kursach i wybierali wyłącznie te które są wykonywane przez profesjonalistów. Szkolenie MS Excel 2016 które zostanie przeprowadzone przez niewykwalifikowanych szkoleniowców może okazać się nie tylko stratą czasu ale i pieniędzy.

Bardzo ważne jest jednak abyśmy również wykazywali się własnym zainteresowaniem, ponieważ oprócz kursu konieczne są chęci bez których nic nie będzie możliwe. Nie zapominajmy, że własny rozwój jest konieczny w każdej pracy i pracodawcy bardzo to doceniają.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.